Abalıoğlu İş Başvurusu

Abalıoğlu İş Başvurusu

Türkiye’nin büyük holdinglerinden birisi olan ve iletken bakır üretimi sektöründe büyük yatırımlar yapmakta olan Abalıoğlu firması, bugün büyük bir ihracat ağı ile dünyaya da ürünler satmaktadır. Büyümesi ve gelişmesi için 2015 hedefleri arasında personel elaman alımı da olan Abalıoğlu, bu alımlarını yaparken de büyük bir titizlik göstermektedir. Eğer sizlerde bu büyük holdingde çalışmak isterseniz sizlere uygun olan birçok pozisyonu değerlendirebilirsiniz.

Abalıoğlu personel eleman alımı iş ilanları 2015 de nasıl olacak diye merak ediyorsanız da, bugün ki makalemizde sizlere bazı pozisyonlardan bahsedeceğiz. En çok bu pozisyonlar için alım yapacak olan holding sadece Er-Bakır firması için değil diğer sektörlerde bulunan birçok pozisyon için alım yapacaktır. Bu nedenle iş hacminin yüksek olması bu holdingde çalışacak olanlara da ayrıca bir ekmek kapısı ve şans sağlamaktadır.


Sponsor Bağlantı

Abalıoğlu personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlarda yapılacak diye bakacak olursak, karşımıza şu pozisyonlar çıkmaktadır:

– Üretim Mühendisi,
– Üretim Operatörü,
– Bütçe ve Finansal Planlama Uzman Yardımcısı,
– Şirket Şoförü,
– İnsan Kaynakları Müdürü,
– İnsan Kaynakları Uzmanı,
– Tasarım Mühendisi.

Abalıoğlu personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bu şekillerde olacak olup, en büyük alımlar Denizli’de olacaktır. Onun haricinde İstanbul ve Aksaray gibi illerde de yapılacak olup, bu ilanların dikkatlice takip edilmesi gerekmektedir. Yukarıda verdiğimiz ilanların detaylarını öğrenmek ve diğer güncel ilanları da görmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/abalioglu-holding-is-ilanlari-c9253-p34131/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ