Adecco İş Başvurusu

Adecco İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Adecco ülkemizde büyük faaliyetler gösteren bir hizmet şirketi olmakla birlikte aynı zamanda çalışanlara iş istihdamı sağlamakta olan büyük şirketler arasında da yer almaktadır. Sadece Türkiye’de değil aynı zamanda tam 75 ülkede hizmet vermekte olan bu firmada yaklaşık olarak 30.000 çalışan bulunmaktadır. Türkiye’de de çok ciddi alımlar yapacak olan firma, şuanda açık olan 150 pozisyonu için personel eleman aramaktadır.

Adecco personel eleman alımı iş ilanları 2015 te kaç kişi ile yapılacak net bir bilgi veremiyoruz fakat ilanlardan gördüğümüz kadarı ile bu yıl çok ciddi miktarda personel eleman alımı yapılacak gibi duruyor. Bursa, Ankara, İzmir, İstanbul ve Tekirdağ başta olmak üzere daha birçok ilde alım yapacak olan şirket sürekli büyüyen ve gelişen bir kuruluş olduğu için daha fazla kişiye ihtiyaç duyuyor.


Sponsor Bağlantı

Adecoo personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında hangi pozisyonlarda yapılacak birde bunlara bakacak olursak, karşımıza bazı pozisyonlar çıkmaktadır. Bunları yakından incleyecek olursak da, şunları görebiliriz.

– Bakım Teknisyeni,
– Yazılım Uzmanı,
– Tahsilat Yetkilisi,
– Asistan,
– Danışma Görevlisi,
– Ürün Temsilcisi,
– Üretim Operatörü,
– Kaba İşler Şefi.

Adecco personel eleman iş ilanları 2015 yılında bu pozisyonlarda yapılacak olup, daha birçok pozisyon için ilanlar verilmiştir. Hem yukarıda yer alan ilanları incelemek hem de diğer 140 adet ilan görmek ve başvurmak için aşağıdaki link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/adecco-is-ilanlari-c2348-p14805/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ