Adidas İş Başvurusu

Adidas İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Kaliteli ürünleri ile bilinen ve tüm dünyaya adını duyurmuş bir marka olan Adidas, yeni hedefleri ile büyüme yolunda ilerlemektedir. 2015 yılına yeni büyüme hedefleri ile giren Adidas, alımlarını büyük bir titizlik içerisinde yapacaktır. Özellikle deneyimli eleman arayan Adidas, 2015 yılının ilk çeyreğinde çok fazla eleman alımı yapmayacaktır. Fakat yıl içerisinde birçok kez alım yapacağı için ilanlarını sürekli güncellemektedir.

Adidas personel eleman alımı iş ilanları 2015 de Türkiye’nin birçok ili için verilmiş olup, özellikle bu sektörde en az 1 yıl çalışmış kişileri işe almak istemektedir. Spora ilgi duyan ve bu konuda bilgisi olan kişilerle çalışacağını söyleyen Adidas, ilanlarını da ilerleyen dönemlerde artıracaktır.


Sponsor Bağlantı

İnternet üzerinde şuanda 18 ilan vermiş olan ve bu 18 açık pozisyon için başvuruları alan Adidas, her bir pozisyon için ayrı kriterler istemektedir. Bu kriterleri yerine getiriyorsanız, hemen başvuruda bulunabilir ve iyi bir fiyattan işe başlayabilirsiniz. Çoğunlukla AVMlerde olan Adidas mağazaları, çalışanlarına da ayrıca rahat bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Açık pozisyonlardan sadece bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

– Satış Danışmanı,
– Muhasebeci,
– Mimar,
– Arşiv Elemanı.

Adidas personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bu pozisyonlarla ağırlıklı olup özellikle çok ciddi miktarda Satış Danışmanı aranmaktadır. Eğer bu konuda tecrübeniz var ise kesinlikle iş bulabileceğinizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Sitemiz Adidas gibi birçok firmayı takip ettiği için, bu firma ile ilgili de tüm güncel ilanları sitemizde bulabilirsiniz.

Adidas personel eleman alımı iş ilanları hakkında daha fazla bilgi almak ve sizlere verdiğimiz pozisyonların detaylarını incelemek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/adidas-is-ilanlari-c1691-p7582/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ