Ağaoğlu İş Başvurusu

Ağaoğlu İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Ağaoğlu firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Ağaoğlu yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Ağaoğlu iş ilanları mevcuttur.

Faaliyetlerine 1981 yılında kurduğu Akdeniz İnşaat ile başlayan Ağaoğlu Şirketler Grubu, İnşaat, enerji ve Turizm sektörlerinde faaliyet göstermektedir.


Sponsor Bağlantı

My konsepti ile üretimini tamamladığı projelerde çizgi üstü standartları yaşam standardı haline getirmeyi başaran Ağaoğlu Şirketler Grubu, bugüne kadar tamamladığı projelerle 30 binin üzerinde nitelikli konut inşa etmiş ve bu projelerin birçoğunda hızlı satış rekorlarının ve arzın çok üzerindeki talebin haklı gururunu yaşamıştır.

Ağaoğlu’nun yarattığı My konsepti ile üretilen her yeni projede daha yenilikçi ve ihtiyaçlara cevap verebilecek tüm detayların düşünülmesi amaçlanmıştır.

İnşaat sektörünün yanında Turizm sektöründe de tecrübesi ile başarılı işlere imza atmaya devam eden Ağaoğlu Şirketler Grubu,  Kış turizminin gözde merkezlerinden Uludağ’da ve İstanbul’da bulunan otelleri ile Turizm sektöründeki önemli oyunculardan biri haline gelmiştir.

Sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da en büyük ve kapsamlı spor ve yaşam kulüplerinden olan My Club, içinde yer alan açık- kapalı yüzme havuzları, SPA merkezi, son teknoloji fitness salonları, KidsClub, Squash, masa tenisi ve basketbol sahaları ile hizmet vermektedir.

Açık pozisyonlar

Pozisyon                    Şehir
Makine Bakım Teknikeri İstanbul(Avr.)
İnşaat Teknikeri               İstanbul(Avr.)
Fitness Eğitmeni               İstanbul(Avr.)
İnce Yapı Blok Sorumlusu İstanbul(Avr.)
Teknik Müdür                   İstanbul(Asya)
Mekanik Tesisat Kalite Kontrol Uzmanı
Genel Başvuru                   ** Tüm Türkiye
Üyelik Hizmetleri Danışmanı İstanbul
Tapu İşlemleri Uzmanı     İstanbul
Satış Danışmanı (Arapça Bilen) İstanbul
İnce Yapı Takım Şefi          İstanbul
Misafir İlişkileri Temsilcisi İstanbul

Buradan Ağaoğlu’na iş başvurusu yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ