Akbaş Holding Staj Başvurusu

Akbaş Holding Staj Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

1962 yılının soğuk kış günlerinde bir dokuma atölyesi ile atıldı AKBAŞ HOLDİNG’in temelleri… O yılların sınırlı imkanlarını engel olarak görmeyen, ipliğe ve kumaşa tutkuyla bağlı Erol Akbaş, bugün dünya markalarının stratejik iş ortağı haline gelen, ürettikleri dünya pazarlarında işlem gören, tekstilden enerjiye, gıdadan turizme beş farklı sektörde katma değer ve istihdam oluşturan uluslar arası arenada rekabet edebilen bir şirketler grubunun ilk kıvılcımını yaktı…

AKBAŞ HOLDİNG’i var eden “yaşama değer sunma” ilkesi faaliyet gösterdiği her sektörde şirketlerini öncü yaptı, güçlü kıldı! Sadece Akbaşlar Tekstil, 2012 yılında 217 milyon 169 bin 375 liralık üretimden satış rakamıyla Türkiye’nin ilk 500 şirketi arasında 383.sırada yer aldı. AKBAŞ HOLDİNG yaşamdan aldığı enerjiyle, dünya için üretiyor, dünya için geliştiriyor, yaşama saygılı, çevreye duyarlı sürdürülebilir projelere imza atıyor!


Sponsor Bağlantı

Bu kararlılık AKBAŞ HOLDİNG iştiraklerini her yıl biraz daha ileriye taşıyor!

Gelecek; hayallerinin peşinde ısrarla koşanlarındır. Emek ve bilgiyle gelen başarı; dünyaya, tarihe mal olur.

AKBAŞ HOLDİNG, dünün tecrübesi, geleceğin vizyonuyla, şirketlerini dünya standartlarında yapılandırıyor.

MİSYON

Faaliyet gösterdiği her sektörde çevreye ve insana saygı anlayışı ile ürün ve hizmet üreten, müşterilerinin, çalışanlarının ve tedarikçilerinin sürekli memnuniyetini ilke edinen yaptığı tüm yatırımlarda Akbaşlar farkını ortaya koyuyoruz.

VİZYON

Tüm sektörlerde başarılı yatırımların altına AKBAŞ HOLDİNG imzasını atmak.

Staj Olanakları

AKBAŞ HOLDİNG’e bağlı işletmelerde Üniversiteler ve Meslek Liseleri ile işbirliği içinde öğrencilere staj imkanı yaratarak öğrencilerin gelişimine destek verip iş hayatına hazırlarken, şirketlerimizin gelecekteki potansiyel insan kaynağını belirlemeyi hedefliyoruz.

Bu amacımız doğrultusunda işletmelerimizde ihtiyaç duyduğumuz stajyer sayısı ve stajyerlerin sahip olmasını talep ettikleri özellikler İK & Kurumsal Gelişim departmanı tarafından belirlenir.

Yaz döneminde staj yapması zorunlu olan Lisans, Meslek Yüksek Okulu ve Meslek Lisesi öğrencilerinin her yıl mayıs döneminde, kış döneminde staj yapması zorunlu olan Meslek Lisesi öğrencilerinin staj başvurularını her yıl nisan – haziran döneminde;

AKBAŞ HOLDİNG’e gelerek direkt başvuru yapmaları gerekmektedir.

Akbaş Holding Staj Başvurusu ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status