Akçansa İş Başvurusu

Akçansa İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Sabancı Holding bünyesinde yer alan Akçansa 2015 yılı hedefleri arasında büyüme olması sebebi ile ciddi derecede alım yapmayı planlamaktadır. Alacağı personel eleman sayısının şuan az olması ilerleyen zamanlarda da az alacağı anlamına gelmiyor. Şuanda 11 açık pozisyonu bulunan ve bu pozisyonlar için alım yapacak olan Akçansa, yapacağı alımlar için de çok büyük kriterler aramamaktadır.

Akçansa personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında her dönem yapılacak olup, şirket ne zaman ihtiyaç duyarsa o zaman alımlarını açacaktır. Bununla beraber aynı zamanda alımlarında zamanla sayılarını artıracak olan Akçansa firması, Türkiye’nin birçok ilinde alım yapacaktır. Çanakkale başta olmak üzere İstanbul ve Samsun gibi illerde de alımlar yapılacaktır.


Sponsor Bağlantı

Akçansa personel eleman alımı iş ilanları 2015 de kaç kişi ile yapılacak konusunda net bir bilgimizin olmadığını şuanda sadece 11 kişilik boş yer olduğunu ve bu pozisyonların artacağını belirttik. İsterseniz birde bu pozisyonların ne olduğuna bakalım. İşte o pozisyonlar:

– İşyeri Sağlık Memuru,
– Genel Başvuru,
– Kalite/Proses Kontrol Uzmanı,
– Müşteri Temsilcisi / Karadeniz Hazır Beton,
– Teknik Pazarlama Uzmanı,
– Agrega Tesis Şefi.

Akçansa personel eleman alımı 2015 de bu şekilde yapılacak olup, daha birçok alım gerçekleşecektir. Akçansa personel eleman alımları güncel ilanlarını takip etmek ve daha fazla bilgi almak için bizleri takip edebilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdaki linki kullanarak yukarıda verdiğimiz ilanların detaylarını kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/akcansa-cimento-sanayi-ve-ticaret-a-s-is-ilanlari-c27928-p19697/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status