Aksa Doğalgaz İş İlanları

Aksa Doğalgaz İş İlanları


LÜTFEN OYLAYIN

Aksa Doğalgaz insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Aksa Doğalgaz iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.


Sponsor Bağlantı

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Satış Destek Yetkilisi, Servis Destek Görevlisi, Muhasebe Yönetmeni, Toz Boya İşçisi, Satış Mühendisi, İnşaat Mühendisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Temelleri 1950’li yıllarda atılan Kazancı Holding, 60 yılı aşan yolculuğunda her zaman müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak; jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri, enerji santralleri kurulumu ve enerji üretimi, elektrik enerjisi toptan satışı ve elektrik dağıtım faaliyetleri ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olmuştur. Enerji sektöründeki yatırımlarının yanı sıra 2000’li yıllarda tarım ve turizm alanlarında çeşitli yatırımlarda bulunan Kazancı Holding şu anda ülkemiz ekonomisine yaptığı yatırımlar, ödediği vergiler ve yarattığı istihdam ile önemli katkılar sağlamaktadır.

Aksa Jeneratör, Türkiye jeneratör pazarının lider ve 100’ü aşkın ülkeye jeneratör ihracatı ile Türkiye’nin en büyük ihracatçı firmalarındandır. Üretimini Türkiye ve Çin’de bulunan fabrikalarında gerçekleştirmektedir.

Aksa Enerji, Türkiye’nin enerji lideri olma yolundaki yatırımlarına devam etmektedir. Elektrik dağıtım bölgeleri ve çeşitli kaynaklardan gerçekleştirdiği üretim ile Türkiye’nin en saygın enerji firmalarından biri olan Aksa Enerji, yakın gelecekte Türkiye’nin uluslararası enerji politikalarındaki etkin rolüne daha fazla katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Aksa Servis ve Yedek Parça, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı amaç edinmiş, satış sonrası hizmetleri veren çeyrek asırlık bir firmadır. Deneyimi, 7/24 hizmet anlayışı ve periyodik bakım ve yedek parça imkânları ile müşterilerinin her zaman yanındadır.

Seçme ve Yerleştirme

Stratejik Planlama ve uzun dönemli hedeflerimiz doğrultusunda ihtiyaç duyduğumuz potansiyel adayları grubumuza çekmek, seçim sürecini fırsat eşitliği doğrultusunda ve herhangi bir ayrımcılık yapmadan; pozisyonunun gerektirdiği tecrübeye ve yetkinliklere uygun kişileri yerleştirerek, bir sistem dahilinde profesyonelce geliştirmek ve yönetmek temel amacımızdır.

Yapılan başvurular insan kaynakları departmanı tarafından yetkinlik bazlı olarak değerlendirilmektedir. İnsan Kaynakları Departmanı tarafından ön değerlendirmeye alınan adayların, ikinci aşamada ilgili birim yöneticileri tarafından teknik yeterlilikleri değerlendirilir ve müşteri odaklı düşünen, öğrenmeye ve değişime açık, çok kültürlü ortamlara uyumlu, teknoloji ve yenilikleri takip eden, takım çalışmalarına uyumlu adaylar arasından seçim yapılır. Değerlendirmeler neticesinde uygun bulunan adaylardan, düşünülen posizyon için başvurusunun geçerliliği konusunda teyit alınır ve adaya iş hakkında kısa bir ön bilgilendirme yapılarak iş teklifinde bulunulur ve teklifi kabul eden aday işe başlatılır.

Başvurudan önce cv nizi buradan indirerek kendinize göre doldurabilirsiniz cv nizi E-mail ile nasıl göndereceginizi bilmiyorsanız Cv nasıl mail atılır makalesine gözatabilirsiniz.

Aksa Doğal Gaz için başvurularınızı, ik@aksadogalgaz.com.tr adresine gönderebilir, KAZANCI Holding topluluğu ve AKSA Grup şirketlerinin güncel ilan ve başvurularınız için ise,www.kariyer.net sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ