Alternatif Cv Örnekleri

Alternatif Cv Örnekleri

ALTERNATİF CV ÖRNEKLERİ FORMATI

Alternatif özgeçmiş kullanıp kullanmama konusunda değerlendirmeyi sizin yapmanız gerekmektedir. Eğer iş başvurusunda bulunduğunuz şirketin ya da görüşme yapacağınız kişinin bu tür özgeçmiş  lerden hoşlanmayacağınız düşünüyorsanız riske girmeyerek normal bir özgeçmiş hazırlamanız daha faydalı olabilir.


Sponsor Bağlantı

Bütün özgeçmiş lerden önemli olan kendinizi net bir şekilde ifade etmeniz ve karşı tarafı bu işi yapabileceğinize inandırmanızdır. Eğer karmaşık bir özgeçmiş hazırlamak sizi bu konularda gerilere düşürecekse bu durumda klasik formatta bir özgeçmiş hazırlamak en doğrusu olacaktır.

Eğer bir teknik sihirbaz iseniz:

Eğer online olarak iş başvurusunda bulunacaksanız ve yaratıcı bir görsel etki yaratmak istiyorsanız teknolojiyi kullanarak flash animasyon ve video formatında özgeçmiş hazırlayabilirsiniz.

Ama şunu da unutmamak gerekir ki bazı işverenler bu özgeçmiş leri görüntülemek için gerekli teknolojik altyapıya sahip olmayabilirler. Bu durumda hazırladığınız teknolojik özgeçmiş ile birlikte düz metin formatında bir özgeçmiş de göndermeniz faydalı olacaktır.

Cv Önizlemesi:

Cv_Ornekleri_2016_044

İndirmek için tıklayın

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ