Amerikan Hastanesi İş Başvurusu

Amerikan Hastanesi İş Başvurusu


Amerikan Hastanesi firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Amerikan Hastanesi yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Amerikan Hastanesi iş ilanları mevcuttur.

Amerikan Hastanesi, Vehbi Koç Vakfı bünyesinde kar amacı gütmeyen özel bir sağlık kurumudur.


Sponsor Bağlantı

Doktor, hemşire ve sağlık çalışanları, sahip olduğu tanı ve tedavi teknolojileri, idari sistem ve süreçleriyle sağladığı hasta bakım kalitesini 92 yıldır Kuzey Amerika standartlarında yaşatan Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi, ülkemizde sağlık sektörünün gelişmesinde kilit rol oynamaktadır.

Etik yaklaşımı ve yarattığı güven duygusu ile doktorların, hemşirelerin, tüm sağlık çalışanlarının ve hastaların gözünde saygınlık kazanmıştır.

Açık pozisyonlar

Pozisyon                                Şehir
Biyomedikal Sorumlusu       İstanbul(Avr.)
Planlama & Ücretlendirme Uzman Yardımcısı İstanbul
Hasta Finansman Koordinasyon Uzmanı İstanbul
Tıbbi Sekreter                        İstanbul
Envanter Kontrol Görevlisi  İstanbul
Uluslararası Hasta Programları Uzmanı / Uzman Yard İstanbul
Kurumsal Anlaşmalar ve Satış Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.)
Transfüzyon Merkezi Laboratuvar Teknikeri İstanbul(Avr.)
Aile Hekimliği Uzmanı          İstanbul
Fakülte İdari Asistanı           İstanbul
Hemşire                                  İstanbul
Radyoterapi Teknikeri         İstanbul
Stajyer İstanbul
Güvenlik Elemanı                  İstanbul(Avr.)

Amerikan Hastanesi seçme ve yerleştirme sisteminin temel ilkesi; doğru zamanda, doğru yerde, uygun yetkinliklerde, kaliteli, Amerikan Hastanesi felsefesini, vizyonunu, misyonunu ve ilkelerini benimseyip uygulayabilecek; kendisini, takımını ve şirketini geliştirecek; teknolojideki gelişmeleri takip eden ve uygulayan; eğitimli ve profesyonel insan kaynağını istihdam etmektir. Adayların, işin teknik gereksinimlerine uygun özellikler taşımasının yanı sıra çok yönlü, öğrenmeye ve yeniliklere açık, insan ilişkilerinde başarılı ve inisiyatif sahibi olmalarına dikkat edilmektedir. Sağlık sektöründe çalıştığımız için “hasta memnuniyeti” odaklı bir çalışma sistemi ile hizmet vermekteyiz. Bu bağlamda, hastalarımızın beklentilerini aşmayı hedefleyen bir çalışan potansiyelimizin olması bir zorunluluk. Her şeyden önce yaptığı işe gönülden bağlı olan, iletişim becerileri yüksek, empati kurabilen, takım çalışması ve inisiyatif alma konularında etkili, ayrıca işinin uzmanı olan kişilere potansiyel çalışan listemiz içerisinde yer verilmektedir.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Tuğçe dedi ki:

    Yorumunuz

BİR YORUM YAZ