Anadolu Bank İş Başvurusu

Anadolu Bank İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Anadolu Bank İş Başvurusu 2015 firmasına iş başvurusuyapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Anadolu Bank İş Başvurusu 2015 yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Anadolu Bank İş Başvurusu 2015 iş ilanlarımevcuttur.

Bankacılık Mutfağında Kariyer

Anadolubank’ı diğer bankalardan ayıran en önemli değerlerden biri de kariyer anlayışıdır. Anadolubank’ın en önemli insan kaynağı yine Anadolubank’tır. İlk günden başlayarak, her çalışan için tüm kariyer yolları açıkca çizilir.


Sponsor Bağlantı

Yöneticiler dahil tüm birimler için gereken yetenekli insan gücü bankamız içinden karşılanır. Üst düzey yöneticilerden sektöre yeni adım atmış bir bankacı adayına kadar herkes, her gün öğrenmeye devam eder.

Başarı etkin bir biçimde ölçülür ve rahatlıkla fark edilerek bir sonraki kariyer basamağı için değerlendirilir.

İş Tanımı

Eğitim merkezli, güçlü bir bankacılık kültürü taşıyan ve kariyer yollarına ışık tutan yeni bir başlangıca adım atmaya hazırsanız, sizi bekliyoruz.
Bankacılık kariyeri için neler gerekiyor…
• 4 yıllık örgün eğitim veren üniversitelerden mezun olmak (Tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi),
• Erkeklerde 28, bayanlarda 26 yaşını aşmamış olmak,
• Erkek adaylar için askerlik görevini fiilen yapmış olmak.
Yarının ustaları için kariyer tarifi…
Genel yetenek testinde ve mülakatta başarılı olan adaylar, AGA’da (Anadolubank Gelişi Akademisi) alacakları temel bankacılık eğitimi sonrasında şubelerimizde görev alacaktır. Operasyon servisinde Gişe Asistanlığı ile başlayacak ve bankamızın yöneticilik pozisyonlarına kadar varabilecek kariyer yolculuğunuz, ağırlıklı olarak şubelerimizin Pazarlama bölümlerinde devam edecektir.

İş Alanı

Bankacılık Yetiştirme Programı

Organizasyondaki Yeri Asistan

İş başvurusu ve insan kaynakları için tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ