Arçelik Staj Başvurusu

Arçelik Staj Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

HAKKINDA

Dayanıklı tüketim ve tüketici elektroniği sektörlerinde üretim, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri ile faaliyet gösteren Arçelik A.Ş. yaklaşık 25.000 çalışanı, Türkiye, Romanya, Rusya, Çin ve Güney Afrika’da 14 üretim tesisi, dünyanın dört bir yanındaki satış ve pazarlama organizasyonu ve kendisine ait 10 markasıyla (Arçelik, Beko, Grundig, Blomberg, Elektrabregenz, Arctic, Leisure, Flavel, Defy ve Altus) 100’den fazla ülkede ürün ve hizmet sunmaktadır.

Staj Olanakları

ARÇELİK A.Ş. olarak; lise ve üniversite öğrencilerine sağladığımız staj olanağı ile öğrencilerin gelişimine destek verip iş hayatına hazırlarken, şirketimizin gelecekteki potansiyel insan kaynağını belirlemeyi hedefliyoruz.


Sponsor Bağlantı

Üniversite staj başvuruları her yıl Mart ayı içinde web üzerinden alınmaktadır.

Lise staj başvurusu için bizzat şirketimiz İnsan Kaynakları Bölümleri’nden temin edilen staj başvuru formunun doldurulması gerekmektedir

Lise Stajları

• Lise staj başvuruları Mayıs-Haziran ayları içinde kabul edilir ve staj okul dönemi olan Eylül-Haziran ayları içinde gerçekleştirilir.
• İnsan Kaynakları Bölümü koordinasyonunda şirket genelinde her yılın Nisan ayında Lise Stajyerleri Kontenjan Anketi ile bölümlerin öğrenci sayısı, meslek alanı, staj günü talepleri belirlenir.
• Anket sonucunda belirlenen stajyer ihtiyacı, İnsan Kaynakları Bölümü tarafından doldurulan ihtiyaç tespit formu ile birlikte Mayıs ayı içinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ve ilgili okul müdürlüklerine gönderilir.
• Staj yapması kesinleşen öğrencilerin meslek eğitim sözleşmeleri ilgili okullardan eğitim öğretim yılı başlangıç haftası içinde İnsan Kaynakları Bölümü’ne ulaştırılarak staj süreci başlatılır.
• Stajın ilk haftasında öğrencilere Şirket tanıtımı ve uygulamalarını Şirket Oryantasyon programı yapılır.
Üniversite Stajları
Stajlar Haziran – Eylül arasında; minimum 6 hafta olmak üzere 1 dönem olarak gerçekleştirilmektedir. Staj tarihleri Kampusler bazında yıllık izin durumuna göre değişiklik gösterebilir.
• Duyurular her yıl Mart ayında web sitemizde yayınlanmaktadır. Başvurular web üzerinden alınmakta ve ön kriterler doğrultusunda değerlendirilerek uygun olan stajyer adayları sınava tabi tutulmaktadır. Yaz stajı sürecinde öncelikli olarak üçüncü sınıf öğrencileri değerlendirilmektedir.

Arçelik Staj Başvurusu ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Arçelik Fresh’IN başvurusu için tıklayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status