Ata Holding Staj Başvurusu

Ata Holding Staj Başvurusu

HAKKINDA

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne hayat veren Atatürk Barajı başta olmak üzere birçok başarılı projeye imza atan Grubumuzun Kurucusu Sayın Ertuğrul Kurdoğlu karayollarında stajyerlikle başladığı iş hayatına ünü dünyaya taşan işler sığdırdı. Genç kuşaklar için miras niteliği taşıyan ve kendi hayat hikâyesini tüm samimiyetiyle sayfalara döktüğü “Ben Buraya Hayallerimle Geldim” adlı biyografisinde “Hayaller öğrenilerek kazanılamaz, ama korkularımızdan dolayı kaybedilebilir,” sözüyle hayat felsefesini özetledi.

50 yıllık iş hayatına imkânsız gibi görünen pek çok hayali sığdıran Kurdoğlu “dünyanın en büyük beşinci barajı” olarak lanse edilen Atatürk Barajı’nın yapımını tamamladığında “Atatürk Barajı gibi bir projeyi tamamlamak, gökteki bir yıldızın yere indirilmesi gibidir,” sözleriyle o günleri yad etti ve Atatürk Barajı’nı, bir inşaat projesinden öte bir memleket meselesi olarak gördü.


Sponsor Bağlantı

Günümüzde çok çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Ata Şirketler Grubu’nun kökleri 1969 yılında kurulan Seri İnşaat’a kadar uzanmaktadır. Bu şirketin kurulması ile geliştirilen iş felsefeleri günümüzde de Grup şirketleri tarafından aktif bir şekilde uygulanmaktadır. Ata İnşaat’ın üç ortağından biri olan Seri İnşaat, Türkiye’nin en büyük projelerinden Güneydoğu Anadolu Projesi (GAP) içinde yer alan ve maliyeti 2 milyar USD olan Atatürk Barajı ve Hidroelektrik Santralı’nın yapımı gibi çok önemli bir görevi üstlenmiştir. Bu büyük proje 120 ay gibi çok kısa bir sürede tamamlanarak dünya rekorları arasında yer almış ve dünya inşaat sektörünün ilgisini çekmiştir. Atatürk Barajı ve Hidroelektrik Santralı, Grubun inşaat alanındaki en büyük referanslarından birini oluşturmaktadır.Ata Grubu şirketleri günümüzde, Finans, Teknoloji, Gıda, Lojistik, Gayrimenkul Geliştirme, Yapı Malzemeleri Üretimi, Moda, Turizm ve Dış Ticaret gibi çok değişik alanlarda faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanlarındaki bu çeşitlilik Grubu piyasa koşullarında oluşabilecek beklenmedik şiddetli dalgalanmalara karşı korumaktadır.Ata Grubu, 4 kıta/ 7 ülkede çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren 20’den fazla şirketin sahibi ya da çoğunluğa sahip hissedarıdır.

Staj Olanakları

Holding ve Grup Şirketlerinin uyum içinde, etkin, rekabetçi bir yapıya erişmeleri ve sürekli gelişim içinde olmaları için, onlarla birlikte çalışarak Holding birikim ve gücünün seferber edilmesi için gerekli İnsan Kaynakları Politikalarını oluşturarak yürütmek en temel İnsan Kaynakları yaklaşımımızdır.

Eğitiminize devam ederken birde bakmışsınız üniversite yılları geçmiş ve kendinizi iş hayatının içinde buluvermişsiniz.

Bu yılları iyi değerlendirmek, hayatınıza bir yön vermek ve ne istediğinizi bilerek iş hayatına giriş yapmak istiyorsanız Ata Grubunda sizi bekleyen fırsatlara buradan ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan online ilanlarımıza staj başvurusunda bulunabilir veya özgeçmişinizi oluşturarak belli dönemlerde stajyer alımı yaptığımız bölümlerimizde değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Ata Holding Staj Başvurusu ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ