Banvit İş Başvurusu

Banvit İş Başvurusu

Banvit İş Başvurusu

Türkiye’nin lider tavuk markalarından birisi olan Banvit 2015 büyüme hedefleri arasında daha fazla kişiye iş istihdamı sağlamak istemektedir. Özellikle tesislerini büyütmek ve daha fazla hizmet vermek için birçok ilde veilçede alımlarını sürdürecektir. Eğer sizlerde bu başvurulara başvurmak isterseniz, ilanlarımızı takip edebilirsiniz. Şimdi ilk olarak isterseniz, Banvit personel eleman alımı iş ilanları 2015 de nasıl olacak bakacak olursak ilk olarak İzmir, Balıkesir ve Eskişehir illeri gözümüze çarpıyor.


Sponsor Bağlantı

Banvit personel eleman alımı iş ilanları 2015 de kaç kişi ile yapılacak henüz net rakamlar açıklanmamıştır. Fakat bu rakamların şuanda açık pozisyon olarak 12 olduğunu ve alımların da Ocak ayından bu yana başlayıp devam ettiğini söyleyebiliriz. Şuanda açık olan 12 pozisyon ise hemen hemen herkesin yapabileceği kolay işler olarak durmaktadır. Bu pozisyonlar şöyledir:

– Depocu,
– Denetim Elemanı,
– Veteriner Hekim,
– İşçi,
– Elektrikçi,
– Mutabakat Elemanı,
– İnşaat Teknikeri.

Banvit personel elemana alımı iş ilanları 2015 yılında bu şekilde olacak olup, daha birçok ilan bulunmaktadır. Bu ilanlar hakkında detaylı bilgileri internet sitemizden takip edebilir ve Banvit personel eleman alımı iş ilanları hakkında güncel iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Ayrıca eğer isterseniz aşağıda bulunan link üzerinden yukarıda verdiğimiz ilanların detaylarını ve şartlarını öğrenebilir, diğer verilmiş olan iş ilanları hakkında da detaylıca bilgi alabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/banvit-a-s-is-ilanlari-c1972-p10670/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ