Bayer Staj Başvurusu

Bayer Staj Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Bayer, 1954 yılından ber,i Türkiye’de 60 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir. Bugün, Bayer Türk çatısı altındafaaliyet gösteren her üç altgrup – HealthCare, MaterialScience ve CropScience – Türkiye’de kendi pazarlarında iyi konumlarda bulunmakta ve büyüme potansiyeli vaad etmektedir.

Şirketin, İstanbul’daki genel merkezinin yanı sıra ülke çapındaki 9 bölge ofisi ve biri Gebze’de diğeri ise İstanbul’da olmak üzere iki üretim tesisi bulunmaktadır. Gebze’deki üretim tesisinde Bayer CropScience’ın ürünleri üretilirken İstanbul Topkapı’da bulunan tesiste Bayer HealthCare için üretim yapılmaktadır. Türkiye’de ürettiği ürünleri 40’ı aşkın ülkeye ihraç eden Bayer Türk, mevcut tesisleri ve insan gücüyle Bayer’in Ortadoğu Bölgesi’ndeki en büyük iştirakidir.


Sponsor Bağlantı

Bayer Healthcare Türkiye
Bayer HealthCare Türkiye, faaliyetlerini Türkiye’deki insanların ve hayvanların sağlığını iyileştiren, yenilikçi ürünler üretme ve pazarlama misyonuyla sürdürmektedir.Bu doğrultuda reçeteli ürünler İlaç bölümü, reçetesiz ilaçlar, besin takviyeleri ve dermatolojik ürünler Tüketici Sağlığı bölümü, kan şekeri ölçüm cihazları ve stripler Diyabet Ürünleri bölümü, kontrast maddeler, kontrast madde enjektörleri
Radiology & Interventional bölümü, çiftlik hayvanları ve evcil hayvanlara yönelik sağlık ürünleri ve tedavileri ise Hayvan Sağlığı bölümü tarafından sunulmaktadır.
Bayer Material Science Türkiye
Dünyanın en büyük polimer şirketleri arasında yer alan Bayer MaterialScience Türkiye’de poliüretan, polikarbonat, boya ve yapıştırıcı hammaddeleri alanında inovatif çözüm ve ürünlere odaklanıyor. Hizmet sunduğu sektörlerin başında otomotiv, elektrik ve elektronik, inşaat, spor ekipmanları, ambalaj ve beyaz eşya endüstrileri geliyor. Bayer MaterialScience ürünleri günlük yaşamın pek çok alanındaki uygulamalarda kullanılıyor: Örneğin, yenilikçi ürün polikarbonat Makrolon® Türkiye’de kullanılan “19 litrelik damacanaların” çoğunun hammaddesi olup otomobil, televizyon ve bilgisayar kasaları üretiminde de yaygın olarak kullanılıyor.
Bayer Crop Science Türkiye
Bayer CropScience AG, bitki koruma, tarım dışı haşere kontrolü, tohum ve bitki biyoteknolojisi alanlarında dünyanın önde gelen yenilikçi bitki bilimi şirketleri arasında yer alıyor. Şirket, çağdaş ve sürdürülebilir tarım ve tarım dışı uygulamalar için kapsamlı bir ürün portföyü ve geniş hizmet altyapısı sunuyor. Bayer CropScience, dünya genelinde 120’nin üzerinde ülkede ve toplam 20.000’den fazla çalışanla faaliyet gösteriyor
Bayer CropScience Türkiye’de Bitki Koruma, BioScience ve Çevre Bilimleri konusunda çalışıyor. Şirket, Türkiye’deki 50 yılı aşkın deneyimiyle tarım sektörü ve Türk çiftçileri için değer yaratan yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyor.

 

Staj Olanakları

Öğrencilerin iş hayatını tanımaları ve deneyim kazanmaları için, Şirketimiz yaz aylarında üniversite öğrencilerine staj olanakları sunmaktadır. Staj yapmak isteyen üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencileri her yıl kabul etmektedir.

Bayer Staj Başvurusu ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status