Beko Mülakat Soruları

Beko Mülakat Soruları


LÜTFEN OYLAYIN

Beko iş başvurusu, Beko personel alımı, Beko eleman alımı, Beko işçi alımı, Beko fabrikası iş başvurusu, Beko iş başvuru formu…

Bir dünya markası olan Beko iş başvurusu yapabilirsiniz. Beko bir Koç markasıdır. Koç anlayışıyla sağlam, güvenilir ve dayanıklı ürünlerin müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamasını hedeflemektedir. Bugün 100 ülkeye ihracatı olan Türkiye’nin en büyük markaları arasındadır. Beko üretim ve organizasyonunu insanların hayatını kolaylaştırmak üzerine kurgulamaktadır.


Sponsor Bağlantı

Beko çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, buzdolabı, fırın ve daha pek çok ürünüyle evlerimizde hayatımızı kolaylaştıracak ürünlerle yer almaktadır. Arçelik-Beko kardeş markalardır. Beko bünyesinde iş başvurusunda bulunmak için web sayfasında yer alan kariyer bölümünden giriş yaparak iş başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

Beko insan kaynakları bölümüne ayrıca e-posta ve faks yoluyla da CV lerini yönlendirebilirsiniz. Beko insan kaynaklarına telefonla ulaşarak çalışma koşulları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Beko iş başvurusu gerçekleştiren ve mülakata çağrılan adaylar niteliklerine uygun pozisyonlarda ön görüşmelerden geçerler. İkinci görüşmede bölüm müdürleriyle mülakat yapılır. Bu aşamada da başarılı olan adaylara ücret teklifinde bulunulur. Adaylar işe başlamayı kabul ettikten sonra 3 ay oryantasyona tabi tutulurlar. Bu aşamadan sonra bölümlerinde işe başlarlar.

Beko iş başvurusu için tıklayın

Beko mülakat soruları nelerdir?

Arçelik bünyesinde çalışmak isteyen her aday işe girmenin son aşaması olan mülakata kadar ulaşabilmek için öncelikle birtakım testleri başarıyla geçmesi gerekmektedir. Sayısal, yetenek, yabancı dil ve sözel testlerden yeterli puanı alan kişiler şirketin İK departmanı tarafından görüşmeye çağrılır ve bu görüşmeden genel olarak şu sorular sorulur.

  •           Ürünlerden birinde arıza çıkması durumunda ne yaparsınız?
  •           Sizin en iyi şekilde tanımlayan 3 özelliğiniz nedir?
  •           Bu alanda neden çalışmak istiyorsunuz?
  •           İş yeri kurmak için elinizde iki farklı lokasyon mevcut. Bunlardan birini seçmek zorundasınız. İş yeri lokasyonunu hangi kriterlere göre seçersiniz.
  •           Hayatınızda risk alacak durumlarla karşılaştınız mı? Risk aldınız mı?
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status