Bereket Enerji Mülakat Soruları

Bereket Enerji Mülakat Soruları


LÜTFEN OYLAYIN
Şirket Tarihçesi

Bereket Enerji, yerli ve yenilenebilir kaynaklardan elektrik üretmek amacıyla 1995 yılında kurulmuştur. Merkezi Denizli’de bulunan şirket elektrik üretmek için Türkiye’nin hidroelektrik potansiyelini kullanmaktadır. Deneyimli personelinden ve yerli kaynaklardan yararlanan Bereket Enerji, kendi fizibilite raporlarını hazırlamakta ve hidroelektrik enerji santrallerinin tasarım, inşaat, montaj ve işletimini kendisi üstlenmektedir.

Misyon:


Sponsor Bağlantı

Türkiye’nin yerli ve yenilenebilir enerji kaynaklarının değerlendirilmesidir. Otoprodüktör statüsünde hidroelektrik santrali yapımına başlayan Türkiye’nin ilk şirketi olan Bereket Enerji, santrallerin fizibilitesini, programlandırılmasını, inşaatını ve işletmesini kendi kadrosuyla yapmaktadır.

Vizyon:

2023 yılında teknolojik birikim ve yatırımı ile Dünya’nın önde gelen enerji kuruluşları arasında yer almak bulunan Bereket Enerji. Hedeflerine, innovasyon, ekip çalışması, kurallara ve etik değerlere bağlılık ilkelerininden ödün vermeden ilerlemektir.

İnsan Kaynakları:

Bereket Enerji’de iş imkanları ve çalışma şartlarını öğrenmek için lütfen bizimle ilişki kurunuz.

Mülakat Soruları :

  1. Lisans bitirme projenizde neler yaptınız? Bu projede en zorlandığınız kısım veya sizin en çok katkı sağladığınız kısım hangisiydi?
  2. Aselsan’ı tanıyor musunuz?
  3. Yüksek lisans düşünüyor musunuz? İşe kabul edildiğinizde yüksek lisans yapmanıza engel olacak bir durum olursa iş mi yoksa yüksek lisans mı önceliğiniz olur?
  4. Yapmak istemediğin bir iş olsa sana verilse yapar mısın ?

İş başvuru formunu indirmek için tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ