Bimeks İş Başvurusu

Bimeks İş Başvurusu

Özellikle Electro World mağazalar zincirini satın almasıyla adını iyice duyuran ve tüm Türkiye’ye yayılmış olan Bimeks, elektronik aletler sektöründe hızlı bir ilerleme kaydetmiştir. Reklamları ile adını sıkça duyuran Bimkes, 2015 yılında da adını sıkça duyuracağa benziyor. Personel alımı için birçok ilan vermiş olan Bimeks Mağazalar Zinciri, Ocak ayından bu yana ilanlarını sıklaştırmıştır.

Bimeks personel alımı iş ilanları 2015yılında hangi pozisyonlar için yapılacak isterseniz birde beraber bakalım. Şuanda yaklaşık olarak 70 pozisyon için ilan vermiş olan Bimeks, tecrübeli öncelikli olmak üzere tecrübesiz elemanlar da aramaktadır. Bu sebepten dolayı eğer tecrübeniz olmasa bile aşağıda yer alan ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.


Sponsor Bağlantı

– Mağaza Satış Danışmanı,
– Depo Personeli,
– Mağaza Teknik Danışmanı,
– Mağaza Proje Uygulama Uzmanı,
– Kasiyer,
– Beyaz Eşya Satış Danışmanı,
– Çağrı Merkezi Çalışanı (Engelli),
– Depo Personeli.

Bimeks personel alımı iş ilanları 2015 yılında bu pozisyonlarla ağırlıklı yapılacak olup, daha birçok pozisyon için ilanlar verilecektir. Bu sebepten dolayı internet sitemizi de takip ederek, güncel Bimeks iş ilanları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bimeks personel alımı iş ilanları 2015 yılında sadece büyük şehirler değil, Osmaniye, Aydın ve Kütahya gibi diğer birçok ilde de verilmiştir. Bu illerde yaşayanlarında başvuruda bulabileceği bu ilanlar hakkında daha fazla ve detaylı bilgi almak isterseniz aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz ve diğer ilanları da görebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/bimeks-is-ilanlari-c15058-p5546/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ