Bimsa İş Başvurusu

Bimsa İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Uluslar arası önemli bir şirket olan Bimsa, Sabancı Holding bünyesinde çalışmakta olan bir firmadır. Bugün binlerce çalışanı ile İstanbul ilinde hizmet vermekte olan bu firma bilgi ve yönetim üzerine hizmet vermektedir. 2015 yılı büyüme hedefleri arasında birçok kişiyi işe almak olan firmanın, şuanda açık olan yaklaşık olarak 15 kişilik pozisyonu bulunmaktadır. Ocak ayından bu yana ilanlarını vermiş olan Bimsa, uluslar arası platformda da alımlarını sürdürecektir.

Bimsa personel eleman alımı iş ilanları 2015 de kaç kişi ile yapılacak henüz net bir bilgimiz yok fakat büyük bir şirket olması sebebi ile çok alım yapılacağını garanti edebiliriz. Bu sebeple bu ilanları takip etmek ve haklarında bilgi almak sizin için faydalı olacaktır. Özellikle internet sitemiz her firmayı olduğu gibi Bimsa güncel iş ilanları hakkında da bilgi toplayacaktır. Bu sebepten dolayı bizleri takip ederek bilgi alabilirsiniz.


Sponsor Bağlantı

Bimsa personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlarda yapılacak isterseniz beraber bakalım ve sizlere en uygun olan işleri seçelim.

– SAP FI Danışmanı,
– İş Zekası Uzmanı,
– Raporlama Uzmanı,
– İnsan Kaynakları Çözümleri Danışmanı,
– Oracle Veritabanı Yöneticisi.

Bimsa personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bu şekilde yapılacak olup daha birçok pozisyon için ilanlar bulunmaktadır. Bu ilanlara bakabilir ve bu ilanlar yakında detaylıca bilgi alabilirsiniz. Bunun içinse aşağıda verdiğimiz link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/bimsa-uluslararasi-is-bilgi-ve-yon-sist-a-s-is-ilanlari-c4017-p28900/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status