Brisa İş Başvurusu

Brisa İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Brisa Sabancı Holding bünyesinde yer alanBridgestone Lastik Türkiye genelinde oldukça fazla alım yapacaktır. Bu alımlarda en fazla alım ise bir sanayi şehri olan Kocaeli’ne yapılacaktır. Bu nedenle burada yaşayan kişilerin iş bulma imkanı diğerlerine nazaran daha fazla olacaktır.

Brisa personel eleman alımı iş ilanları 2015yılında 39 ilanla açılmış olup ilanlar zamanla da artacaktır. Şuanda birçok kişinin başvuruda bulunduğu Brisa şirketinde iş bulmak çok zor olmayacaktır. Herkese göre bir işin bulunduğu bu şirkette en çok tercih edilme sebebi ise yüksek maaş ve rahat iş ortamıdır.


Sponsor Bağlantı

Brisa personel eleman alımı iş ilanları 2015 de sürekli verilecek olup, pozisyonların artması ise oldukça mümkün diyebiliriz. Bu sebepten dolayı eğer sizlerde iş arıyorsanız başvurularınızı yapabilirsiniz. Açık olan pozisyonlara biraz bakacak olursak karşımıza şu pozisyonlar ağırlıklı olarak çıkmaktadır.

– Yazılım Mühendisi / Üretim Sistemleri,
– .NET Yazılım Uzmanı,
– Finansman Uzmanı,
– SAP ABAP Uzmanı,
– Genel Başvuru,
– Bölge Satış Yöneticisi,
– Bakım Mühendisi,
– Muhasebe Uzmanı,
– Mağaza Satış Yöneticisi.

Brisa personel eleman alımı iş ilanları 2015 bu şekilde olup, daha 30 açık pozisyon bulunmaktadır. Bunlardan birisinden kendinize uygun işi bulabileceğinizi söyleyip sizlere tavsiye olarak internet sitemizi takip etmenizi öneririz. İnternet sitemiz birçok şirketin alımlarını takip ettiği gibi aynı zamanda Brisa personel eleman alımlarını da takip etmektedir.

Brisa Personel Eleman Alımı İş İlanlarına başvurmak için alttaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/brisa-bridgestone-sabanci-a-s-is-ilanlari-c1013-p139/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status