British American Tobacco Staj Başvurusu

British American Tobacco Staj Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN
HAKKINDA

Biz 180 ülkede faaliyet gösteren, büyük ve global bir grubun parçasıyız. Amacımız topluma karşı sorumlu bir şirket olmayı sürdürürken, çalışanlarımızın yeteneklerini ve markalarımızın gücünü ortaya çıkarmak ve böylelikle işimize değer katarak vizyonumuza giden yolda emin adımlarla ilerlemek.

Ekim 2002’de kurulan British American Tobacco Türkiye, genel merkezi Londra’da bulunan British American Tobacco p.l.c.’ye bağlı bir şirkettir. 100 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren, 200’ün üzerinde markası bulunan ve yaklaşık %13 pazar payına sahip olan British American Tobacco Grubu, dünyadaki bir milyar yetişkin sigara kullanıcısının sekizde birinin tercihidir.


Sponsor Bağlantı

British American Tobacco Grubu dünya genelinde faaliyet gösterdiği 180 pazarın 50’den fazlasında lider konumda bulunuyor. 39 ülkedeki 46 fabrikasıyla üretim yapan Grup, toplamda 55 binin üzerinde kişiye iş imkanı sağlıyor. British American Tobacco p.l.c., 60 yılı aşkın süredir Türkiye’de yetişen şark tütününün en büyük alıcıları arasındadır.

Staj Olanakları

British American Tobacco Türkiye departmanların talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda; yaz ve kış dönemlerinde üniversite öğrencilerine hem merkez ofisimizde hem de satış bölge ofislerimizde staj imkanı sunuyoruz. Staj dönemlerimizin süreleri bölümün ve staj programının özelliğine göre farklılık gösterebiliyor.

Staj programının size değer katacağına inanıyorsanız, bize farkınızı katmaya istekliyseniz ve yaratıcı olduğunuzu düşünüyorsanız stajyer ilanlarımıza başvurmanızı bekliyoruz. Biz stajyerlerimize yarının çalışanları gözüyle bakıyoruz.

British American Tobacco Staj Başvurusu ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

British American Tobacco Staj Başvurusu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status