Çelebi Holding Personel Alımı

Çelebi Holding Personel Alımı


LÜTFEN OYLAYIN

Türkiye’nin büyük holdingleri arasında yer alan Çelebi Holding personel eleman alımı için internete ilanlar vermeye başladı. 2015 yılında birçok kişiyi işe alacak ve iş istihdamı sağlayacak olan holding şuanda 20 ilanı ile internette kendisine yeni personel aramaktadır. Havacılık, denizcilik, turizm, güvenlik ve gıda üzerine işler yapan Çelebi Holding alımlarını da bu sektörler üzerine yapacaktır.

Çelebi holding personel alımı iş ilanları 2015 yılında yukarıda saydığımız sektörler üzerine yapılacak olup, her biri için kaliteli personeller aranmaktadır. Eğer iyi bir personel olabilirim derseniz Çelebi Holding bünyesinde çalışmaya başlayabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.


Sponsor Bağlantı

Çelebi Holding personel alımı iş ilanları 2015 de İstanbul, Diyarbakır, Kars, Samsun, Bursa, Ankara ve daha birçok ilde yapılacaktır. Türkiye’nin tamamına yayılmış olan holding tüm şehirlerdeki yatırımları için yeni personel alımları yapmaktadır. İsterseniz birde bu pozisyonların neler olduğuna beraber bakalım.

– MUHASEBE UZMANI,
– İŞÇİ,
– KAPORTA TENİSYENİ,
– SİSTEM UZMANI,
– KARGO MÜDÜRÜ,
– MEKANİK TEKNİSYENİ,
– MİMAR.

Çelebi Holding personel alımı iş ilanları 2015 yılında bunlar üzerine verilmiş olup bunlarla ağırlıklı olarak yapılacaktır. Özellikle içinden tercih edeceğiniz bir iş var ise internet üzerinden başvurunuzu gönderip incelenmesini sağlayabilirsiniz. Güncel Çelebi Holding iş ilanları hakkında sürekli bilgi almak için internet sitemizi takip edebilirken, yukarıda yer alan ilanların detaylarına bakmak ve diğer ilanları görmek için aşağıda yer alan link adresini inceleyebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/celebi-holding-is-ilanlari-c1314-p3436

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ