Cosmo Home İş Başvurusu

Cosmo Home İş Başvurusu

Cosmo Home firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Cosmo Home yapacak olduğu personel alımıhaberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Cosmo Home iş ilanları mevcuttur.

Cosmo Home markasını bünyesinde bulunduran Sadık ve Hilal Kozmetik, yurt içi ve yurt dışında farklı sektörel yatırımlara sahip olduğundan, Cosmo Home mağazası açarken sağlam adımlarla ilerlemiş, şimdiye dek hiçbir
mağazasını kapatmamış, %100 yerli ve öz sermaye ile mağaza sayısını 12’ye ulaştırmıştır. Gelinen bu noktada amacımız; ciddi yatırımlarla mağaza sayımızı artırmak ve sektördeki yerimizi daha da sağlamlaştırmaktır. Cosmo Home’un gerek şehir içi gerekse şehir dışı mağazaları ve AVM’lerde bulunan şubeleriyle kazandığı başarı, sektördeki hedefimizin de büyümesini sağlamıştır. 2013 yılı için düşündüğümüz 5 mağaza hedefi, 2015 yılına kadar 30 mağaza açma hedefine dönüşmüştür. Bu sebeple yeni açılacak AVM’ler bizleri hedefe yaklaştıracak önemli satış noktalarıdır. %100 yerli sermayeyle kurulan ve aynı şekilde hiçbir yabancı sermayeden destek almadan büyüyen Cosmo Home başarısını bu şekilde devam ettirmeyi amaçlamaktadır. Son senelerde edindiğimiz ve başarıyla taçlanan şehir dışı tecrübelerimiz, şehir dışında açacağımız mağaza sayısının artacağının bir göstergesidir. Cosmo Home olarak,güçlü sermaye yapısına dayalı başlatmış olduğumuz kurumsal kimlik çalışmalarımız doğrultusunda yerel rakiplerimiz arasından sıyrılmış, güçlü bir yapıya bürünmüş, ulusal market ve ulusal zincirlerle rekabet edecek konuma gelmiş bulunmaktayız. Müşterilerimizle kurduğumuz güçlü iletişim, çalışma ortaklarımızla aramızdaki sağlam koordinasyon, kadromuza gösterdiğimiz ekstra özen markamızın gün geçtikçe gelişip büyümesini sağlamakta ve pazardaki yerini sağlamlaştırmaktadır.


Sponsor Bağlantı

Cosmo Home Hakkında

1970’lerden gelen perakendecilik tecrübesi, 1998 yılında hizmete açmaya başladığı Cosmo Home mağazalarıyla geniş kitlelere ulaştıran ve hizmet kalitemisi her geçen gün artırarak sektördeki yerini gün geçtikçe sağlamlaştıran bir kozmetik firması.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ