Cv Örnekleri ile İlham Verin

Cv Örnekleri ile İlham Verin


LÜTFEN OYLAYIN

Güzel bir iş arıyorsanız, size önereceğimiz enyaratıcı cv örneklerini göz önünde bulundurmanız faydanıza olabilir. Aşağıda topladığımız öz geçmiş örnekleri tam bir iş avcısı sıfatına sahip ve diğerlerinden, klasik örneklerinden çok farklılar.

Eğer bir cv niz yoksa ve cv oluşturmaya çalışıyorsanız, bu sizin için yaratıcılığınızı gösterme fırsatıdır. Genelde temiz olsun, her bilgiyi içersin diye düşünürüz ancak işvereni etkilemek için görsel çabalara da girmek aslında fena olmaz hani. Aşağıdaki iş başvurucuları, kendilerine olan güvenlerini ve yaratıcılıklarını kullanmış ve klasik başvuruları pek takmamışlar. Yarattıkları cv dosyalarını gördüğünüzde ne kadar haklı olduğumuzu anlayacaksınız. Eşsiz örnekler çıkarmaya çalışmışlar.


Sponsor Bağlantı


He Türkiye’ye gelirsek, bu yöntem işe yarar mı düşünceleri olabilir kafanızda tabi ki. Ancak ülkemizde de yaratıcı, ilham kaynağı olan ve vizyonu geniş firmalar bulunuyor. Bunlardan birisine başvuruyorsanız gayet işe yarar olacaktır. Tabi gidip devlet kapısında böyle bir yaratıcılık kullanmaya çalışırsanız biraz hatalı bir davranış sergilemiş olursunuz şayet devletimizin teknolojik alandaki vizyonunu ve istihdam konusundaki katı görüşlerini az çok biliyorsunuzdur. Şimdi gidip Mahmut amcaya buyrun CV dosyam bu diye aşağıdakilerden bir tanesini verirseniz, sen benimle dalga mı geçiyorsun deyip geri çevirebilir. Aman dikkat…

Efendim fazla uzatmadan cv örneklerimizi huzurunuza sunalım. Bizzat yaratıcılarının isimlerini dosyaların üzerinden okuyabilirsiniz. Bu kez sıralama yapmadan resimleri karışık halde veriyoruz, çünkü hepsi güzel, bir sıraya koyamadık açıkçası.

Konuya geçmeden önce son olarak, cv başvurunuz kabul gördüyse mülakatta sorulan sorular ve cevapları gönderimiz de işinize yarayabilir, belli mi olur…

En Yaratıcı Cv Örnekleri

İşte, cv nasıl hazırlanır sorusuna en iyi cevabı veren tasarım örnekleri…
yaratici_cv
10
11
16
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status