Decathlon İş Başvurusu

Decathlon İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Türkiye’nin en büyük spor mağazalarından birisi olan Decathlon, sadece Türkiye’de değil tam 20 ülkede hizmet vermektedir. Gerek kullandığı malzemeler gerekse de daha birçok ürünü ile de ilgi odağı olmayı başaran Decathlon, kısa ve uzun vadede yatırımlarını sürdürmektedir. Bugün binlerce çalışanı ile etkin faaliyet göstermekte olan Decathlon, sadece büyük şehirlerde hizmet veriyor olması da, biraz temkinli davrandığını göstermektedir.

Decathlon personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında birçok kişi ile yapılacak olup, firma 2015 yılında ciddi bir büyüme kaydetmek istemektedir. Özellikle büyük şehirlerde alım yapacak olan Decathlon için sizlerde başvuruda bulunabilirsiniz. Üstelik aradıkları şartlar hemen hemen herkeste bulunan basit özellikler olduğu için zorlanmadan işe girebilirsiniz.


Sponsor Bağlantı

Decathlon personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında nasıl olacak ve hangi pozisyonlar için alımlar yapılacak isterseniz beraber bakalım. İstanbul, Ankara, İzmir, Samsun ve Muğla gibi birçok büyük ilde alım yapacak olan firmamızın, Ocak ayından bu yana vermekte olduğu yaklaşık olarak 30 ilan bulunmaktadır.

– Yarı Zamanlı Müşteri İlişkileri Elemanı,
– Satış Asistanı,
– Mağaza Departman Müdürü,
– Departman Müdürü,
– Tekstil Mühendisi,
– Kasa/ Müşteri Hizmetleri Personeli.

Decathlon personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bu pozisyonlardan ağırlıklı yapılacak olup, bu vermiş olduğumuz pozisyonlar için birçok ilde alım yapılacaktır. İnternet sitemizi takip ederekDecathlon alımları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki link adresini inceleyerek verdğimiz pozisyonların şartları ve diğer ilanları da isterseniz görebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/decathlon-turkiye-is-ilanlari-c32548-p24776/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ