Denizbank Denizin İncileri Staj Başvurusu

Denizbank Denizin İncileri Staj Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

DenizBank, 1938 yılında, gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamak üzere bir devlet bankası olarak kurulmuştur. 1997 yılının başında, bir bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi’nden satın alınan DenizBank’ı, Avrupa’nın önde gelen finans gruplarından Dexia Ekim 2006’da bünyesine katmıştır. 6 yıl boyunca Dexia’nın ana hissedarlığında faaliyetlerini sürdüren DenizBank, 28 Eylül 2012 itibarıyla Rusya’nın en büyük bankası Sberbank çatısı altında hizmet vermeye devam etmektedir. 1 Temmuz 2013 itibarıyla ise, Citi’nin Türkiye’deki bireysel bankacılık bölümünü, 600 binden fazla müşteri ve 1.400’e yakın çalışanı ile devralmıştır.

 

DenizBank’ın 1997’de özelleştirilmesinin ardından, oluşan yeni kurumsal kimliği çerçevesinde personel alımı ve şube açılışlarını içeren bir “hayata dönüş” programının uygulanmasına başlanmıştır. Tüm bu çalışmalar, beş yıllık stratejik plan çerçevesinde yürütülmüş ve planda öngörülen tüm hedeflere ulaşılmıştır. Bu büyüme, TMSF’ye devrolan banka şubelerinin bir kısmının satın alınması ve 2002 sonunda Tarişbank’ın gruba dahil edilmesiyle desteklenmiştir. Bu dönemde DenizBank mevcut bankacılık ürün ve hizmetlerini tamamlamak üzere faktoring, finansal kiralama, yatırım ve portföy yönetimi şirketlerine ek olarak Avusturya ve Rusya’da banka satın almıştır. DenizBank, güçlü sermaye tabanından ve finansal gücünden aldığı destekle ve sektörde yaşanan hızlı gelişmelerin de etkisiyle çok kısa bir sürede mevcut konumunu geliştirmiştir. 2003 yılında çeşitli finansal hizmetleri aynı çatı altında sunan bir finans süpermarketi oluşturmak amacıyla DenizBank Finansal Hizmetler Grubu kurulmuştur.


Sponsor Bağlantı

 

DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nda DenizBank’ın yanı sıra yedi yerli, üç uluslararası finansal iştirak ile finansal olmayan üç yerli iştirak ve Bahreyn’de bir şubesi bulunmaktadır. DenizYatırım, Ekspres Menkul, Deniz GYO, DenizPortföy Yönetimi, DenizLeasing, DenizFaktoring, Destek Varlık Yönetimi; Intertech, DenizKültür, Deniz Kartlı Ödeme Sistemleri, Açık Deniz Radyo-TV ve Bantaş grubun yerli; Eurodeniz, DenizBank AG ve DenizBank Moscow ise uluslararası iştirakleridir..

Staj Olanakları

Denizin İncileri staj programına başvurarak bankacılık dünyasını tanıma fırsatı yakalayacaksınız. Başvurunuz işe alım süreçlerine katılma şansınızı atrıracaktır. Staj yapmaya başladığınızda alacağınız e-eğitimler ile DenizBank’ı yakından tanıyacak, profesyonel yaşam ile ilgili bilgiler edineceksiniz.

Üniversite

Üniversite dördüncü sınıfta okuyorsanız,Meslek yüksek okulunda son sınıftaysanız,Zorunlu veya Gönüllü staj hakkınız var ise (Stajınızın okulunuz tarafından onaylanıyor olması)Siz de DenizBank’ın Deniz’in İncileri Staj Programı ile bankacılığı yakından tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz.Deniz’in İncileri Program içerisinde yer alan E-Öğrenme sırasında adaylara verilecek eğitimler Temel Bankacılık eğitimleridir.

Lise

Ticaret Meslek Lisesi son sınıftaysanız,(tercihen Muhasebe ve Finansman, Bankacılık, Büro Hizmetleri, Dış Ticaret, Borsa Hizmetleri, Sigortacılık)Sınıf not ortalamalarınız 5’lik sistemde “3” ve üzeri, 100’lük sistemde “55” ve üzeriyse,Zorunlu staj hakkınız bulunuyorsa,Siz de DenizBank ile bankacılığı yakından tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Denizbank Deniz’in İncileri Staj Başvurusu ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Denizbank Mülakat Sorularına ulaşmak için tıklayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status