Digiturk İş Başvurusu

Digiturk İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Ülkemizin önde gelen firmaları arasında yer alan ve kaliteli bir hizmet veren Digiturk, yayın kalitesi ve daha birçok hizmeti bakımından diğer rakiplerinden daha önde ilerlemektedir. Reklam kampanyalarında da anlaşılacağı üzere son derece kendini büyüten ve büyümeye devam eden bir şirket olan Digiturk sayesinde birçok kişi de para kazanmaktadır. Bünyesinde çalıştırdığı insanların haricinde de ciddi alımlar yapacak olan firma, 2015 yılı içerisinde birçok kişiyi işe alacaktır.

Digiturk personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında birden fazla pozisyon için yapılacak olup, bu pozisyonlar arasında çok önemli görevlerde bulunmaktadır. Eğer sizlerde bu firma bünyesinde çalışmak isterseniz, başvuruda bulunabilir ve belki de iş sahibi olabilirsiniz. İstanbul ağırlıklı alımlar yapacak olan firma Ankara, Bursa ve Eskişehir gibi diğer büyük illerde de alımlarını sürdürecektir. İşte almayı planladığı birkaç pozisyon:


Sponsor Bağlantı

– Yüz yüze Müşteri Hizmetleri Uzmanı,
– İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi,
– Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi,
– İnsan Kaynakları Uzmanı,
– LİG TV Sistem Mühendisliği Stajyeri,
– IT Sistem Güvenlik Mühendisi.

Digiturk personel eleman alımı iş ilanları 2015 bu pozisyonlarla ağırlıklı olup daha birçok pozisyon için alım yapılacaktır. Bu alımların detaylarını araştıran ve sizlere sunmakta olan internet sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Sizlere yukarı verdiğimiz Digiturk personel eleman alımı güncel iş ilanları hakkında daha detaylı bilgi almak ve daha fazla pozisyon görmek içinse aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/digiturk-is-ilanlari-c2280-p14058/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ