Dimes Staj Başvurusu

Dimes Staj Başvurusu

Ekonomik gelişmenin, tarıma ve tarıma dayalı sanayiye bağlı olduğuna dair inancı, Mustafa Vasfi Diren’in bu alanda yapacağı çalışmalara hız kazandırmıştır. Türkiye’de var olan tarımsal kaynaklardan katma değer yaratarak, bu değeri Türk ekonomisine kazandırmak amacıyla Dimes’i kurmuştur.

1990 yılında meyve suyunda karton ambalaj kullanımına başlanmıştır. 1994 yılında bütün ürünleri için, Türkiye’nin resmi ürün standardı olan “TSE” uygunluk belgesini alan Dimes, üretim kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemiş, 1999 yılı içinde ISO 9002 Kalite Güvence Sistemi Belgesi’ni almıştır. Hedeflerini, bölge üreticisinin ve ülke ekonomisinin daima ileri gitmesine yönlendiren Dimes, 1995 yılında Orta Karadeniz Bölgesi’nde kaybolmaya yüz tutmuş süt hayvancılığının yeniden kalkındırılması ve köyden kente göçün önlenmesi amacıyla süt işleme ve dolum tesislerini yatırım programına almış, aynı yıl UHT süt ve süt ürünleri üretimine başlamıştır. Satış ve pazarlama süreçlerinin daha etkin bir şekilde yönetilmesini sağlamak amacıyla, 1997 yılında Nobel Pazarlama Ltd. Şti.’ni kurmuştur.


Sponsor Bağlantı

Dimes 2014 yılında da aldığı ödüllerle üstün kalitesini bir kez daha kanıtlamıştır. Brandspark tarafından 13.000’in üzerinde tüketicinin katılımıyla gerçekleştirilen En İyi Yeni Ürün Ödülleri 2014 Araştırması sonucunda Dimes Sıkma serisi meyve suyu kategorisinde 2014 yılının En İyi Yeni Ürünü seçilmiştir. Brandspark tarafından yürütülen EN GÜVENİLİR MARKA araştırması sonuçlarına göre ise, DİMES Meyve Suyu kategorisinde tüketicilerin EN ÇOK GÜVENDİĞİ iki markadan biri olmuştur. ADHOC Türkiye’nin düzenlediği “Annemetre” araştırmasının sonucunda Dimes annelerin en güvendiği, en itibarlı marka olup, LİDER olarak adlandırılmıştır. Marka yönetimi ve pazarlaması konusunda uluslararası bağımsız bir otorite olan Superbrands’in yaptığı araştırma sonucunda Dimes; Türkiye 2014 Süpermarkalarından biri olmuştur.

Staj Olanakları

Yarım asrı aşkın bir süredir meyve suyu sektöründe faaliyet gösteren Dimes, eğitimli insan gücüne büyük önem vermektedir.İyi eğitim almış, bilgili, genç ve dinamik kadrosuyla her geçen gün istikrarlı bir şekilde büyüyen ve gelişen Dimes, geleceğini bu yapı üzerine kurmaktadır.

Dimes Staj Başvurusu ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ