Dinçer Lojistik İş Başvurusu

Dinçer Lojistik İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Dinçer Lojistik firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Dinçer Lojistik yapacak olduğupersonel alımıhaberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Dinçer Lojistik iş ilanları mevcuttur.

İŞE ALIM SÜRECİ

Dinçer Lojistik olarak, şirket misyonu, vizyonu değerleri ile kurum kültürüne uygun yetkinliklere sahip, motivasyonu yüksek, gelişime ve değişime açık, özgüveni yüksek, iyi eğitimli, yaptığı işte fark yaratacak nitelikte adayların araştırılması ve seçilmesi organizasyonumuzun yaşaması ve gelişmesi açısından son derece önemli bir unsurdur.


Sponsor Bağlantı

Firmamıza başvurular internet yoluyla veya kişisel başvuru ile yapılmaktadır. İletilen tüm başvurular İnsan Kaynakları havuna kaydedilmektedir.

Başvuruları değerlendirilip özgeçmişleri olumlu bulunan adaylar, ilgili departman yöneticileri ve insan kaynakları departmanı tarafından mülakata alınır. Mülakatı olumlu olan adaylara iş teklifi yapılır.

Dinçer Lojistik Hakkında

2003 yılında kurulan Dinçer Lojistik, Boya & Kimya sektörü başta olmak üzere Madeni Yağ, Ambalaj, Kâğıt, Endüstriyel Ürün sektörlerinin öncü firmalarına yurt içinde kontrat lojistiği hizmeti vermektedir. Her yıl artış gösteren yatırımları, modern yönetim anlayışı ve uzman kadrosu ile kısa zamanda alanında, kendine çok önemli bir yer edinmiştir.

Dinçer Lojistik, ADR standartlarına uygun araç filosu ve uzman kadrosu ile paketli kimyasal madde taşımacılığında, müşterilerine uluslararası standartlarda ve güvenli bir hizmet sunmaktadır.

Müşterilerine dağıtım hizmetinin yanı sıra, depolama ve katma değerli hizmetler de sunan Dinçer Lojistik, ürünün hammadde tedarik aşamasından nihai tüketiciye ulaştırılmasına kadar olan tüm süreçlerde aktif rol oynamakta ve müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmektedir.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi – Kariyer.net

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status