Doğan Holding Staj Başvurusu

Doğan Holding Staj Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Doğan Şirketler Grubu, 55 yıla varan birikimi ve faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde sergilediği dinamizmi ile ülke ekonomisinin lokomotif güçlerinden biridir.

Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş iş dünyasına ilk adımlarını, Onursal Başkan Aydın Doğan’ın 1959 yılında Mecidiyeköy Vergi Dairesi’ne kaydolması ve 1961’de otomotiv alanında ilk şirketini kurması ile atmıştır. Bugün Grup şirketleri, faaliyette bulundukları medya, enerji ve perakende sektörleri başta olmak üzere sanayi, gayrimenkul pazarlama, turizm ve finansal hizmetler alanlarında yenilikçi vizyonları ile öncü rol üstlenmektedir.


Sponsor Bağlantı

Esnek yönetim yapılarıyla değişimlere açık, kalite ve müşteri odaklı bir yönetim anlayışı benimseyen Grup şirketleri, bu anlayışı kurum kültürünün değişmez parçaları olan şeffaf iletişim ve etkin ekip çalışması ile başarılı bir biçimde sentezlemektedir. Doğan Grubu’nun, bünyesinde yer alan tüm şirketleriyle birlikte uyguladığı kurumsal ve etik değerler, iş dünyasındaki diğer kurumlara da örnek teşkil etmektedir.

Üretim ve ticari faaliyetlerinde küresel başarıyı hedefleyen Doğan Grubu, tüm sektörlerde yurt içinde ve yurt dışındaki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Grup, ürün ve hizmetleriyle faaliyet gösterdiği geniş coğrafyada, beş uluslararası grupla kurduğu stratejik işbirliklerini etkin biçimde yürütmektedir.

Her biri alanında donanımlı ve yetkin insan kaynağı, Doğan Grubu’nun bugüne kadarki başarısında en önemli paya sahiptir. Grup, 12.798’i doğrudan olmak üzere 23 bini aşkın kişiye sağladığı iş imkânıyla ülke istihdamını destekleyen en önemli güçlerden biridir.

Staj Olanakları

doğan

Doğan Holding, gençlerin profesyonel hayata hazırlanmasında stajların büyük önem taşıdığı inancıyla, grup şirketlerinde lise ve üniversite öğrencilerine staj imkânı sağlamaktadır. Grup şirketlerinde yapılan stajlarda gençler, çeşitli departmanlardaki iş süreçlerini tanımakta ve bu süreçlere destek olmaktadır. Aydın Doğan Vakfı, medya sektörüne nitelikli çalışanlar kazandırmak amacıyla her yıl iletişim fakülteleri arasında “Genç İletişimciler” yarışması düzenlemekte ve dereceye giren öğrencileri stajyer olarak almaktadır.

Doğan Holding Staj Başvurusu ve ayrıntılı bilgi için aşagıdaki baglantıyı kullanabilirsiniz.

https://www.mydmg.com/cv/cv/ilnv.asp?i=819

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status