Doğuş İnşaat İş Başvurusu

Doğuş İnşaat İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Türkiye’nin büyük bir bölümünde faaliyet göstermekte olan büyük inşaat firmalarından Doğuş İnşaat, neredeyse birçok ilde kurmuş olduğu ofisleri ve şantiyeleri ile sıkı bir şekilde çalışmaktadır. Birçok pozisyonda eleman aramakta olan Doğuş İnşaat çalışmalarını yürütürken ve eleman seçimi yaparken çok dikkat etmektedir. Personel eleman alımı iş ilanları ile ilgili titiz bir çalışma ekibine ve insan kaynaklarına sahip olan Doğuş İnşaat için başvurularda bulunabilirsiniz. Ne kadar başarılı olursanız o kadar yükseleceğiniz bu şirkette birçok da başarılı insan bulunmaktadır.

Doğuş İnşaat personel eleman alımı iş ilanları 2015 de nasıl olacak diye merak ediyorsanız, sizlere bu konu ile ilgili birçok örnek vereceğiz. Vereceğimiz örnekler arasında birçok pozisyon bulunmakta olup, tüm bu pozisyonların daha fazlasında alım yapılacaktır. Bu nedenle bizler sadece belirli başlı ve en çok aranan pozisyonlar için örnek vereceğiz. İstanbul, Ankara, Rize, Manisa, İzmir ve hatta Katar ile S.Arabistan gibi birçok ülkede de alımlar yapılacaktır. Aranan pozisyonlar ise şöyledir:


Sponsor Bağlantı

– Elektrik İşleri Şefi,
– Makam Şoförü,
– Genel Başvuru,
– Harita Teknikeri,
– Mali İşler Şefi,
– Seç Uzmanı,
– Teknik Ressam,
– Makine Müdürü.

Doğuş İnşaat personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bu şekilde olacak olup, daha birçok alım yapılacaktır. Her alım için farklı kriterler aramakta olan firma, deneyimli eleman alma konusunda önceliğini korumaktadır. Bu sebepten dolayı ilanları ve detaylarını dikkatli okuyarak başvurmalısınız. Yukarıdaki ilanların detayları ve diğer pozisyonlar için aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/dogus-insaat-ve-ticaret-a-s-is-ilanlari?firma=74453

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status