D&R İş Başvurusu

D&R İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Türkiye’nin en büyük kitap evi olan D&R bu sektörde tek olmasa da, tekmiş gibi hareket etmektedir. Her geçen gün kendisini büyüten ve bu sektörde büyük bir başarı kaydeden D&R 2015 yılında ciddi ve büyük bir büyüme hedeflemektedir. Özellikle büyük illerde bulunan şubelerine çok alım yapacak olan D&R, Ocak ayından bu yana ilanlarını vermeye başlamıştır.

D&R personel eleman alımı iş ilanları 2015yılında kaç kişi ile yapılacak henüz bilmiyoruz ancak; alımları için yaklaşık olarak 20 kişilik pozisyon bulunmaktadır. Ankara başta olmak üzere Bursa ve İstanbul gibi birçok ilde alımlar yapılacaktır. Alımlar için ilanlarını veren D&R bütün şartları da burada belirlemiştir.


Sponsor Bağlantı

D&R personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında hangi pozisyonlar yapılacak isterseniz beraber bakalım. D&R personel eleman alımı iş ilanları için şu pozisyonlar açıktır.

– DEPO GÖREVLİSİ,
– SATIŞ TEMSİLCİSİ,
– ENGELLİ PERSONEL,
– KASA GÖREVLİSİ.

D&R personel eleman alımı iş ilanları 2015 için bu şekilde olup daha birçok pozisyon için alımlar yapılacaktır. Bu alımlar ile ilgili bilgiyi internet sitemiz üzerinden alabilirsiniz. İnternet sitemiz birçok firmayı takip ettiği gibi D&R alımlarını da takip etmektedir. İnternet sitemiz üzerinden güncel D&R ilanları hakkında rahatlıkla bilgi alabilirsiniz. Ayrıca yukarıda verdiğimiz ilanların detayları ve diğer pozisyonlar hakkında bilgi almak için aşağıdaki link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/dr-dogan-muzik-kitap-magazacilik-pazarlama-a-s-is-ilanlari?firma=19644

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status