Ebe Maaşları

Ebe Maaşları


LÜTFEN OYLAYIN

Ebe maaşları ülkemizde çok yüksek olmasa da iyi maaş aldıklarını söyleyebiliriz. Sağlık personeli için zam yapan ve zam vermekten çekinmeyen Sağlık Bakanlığı bu yıl için yeni maaşları açıklarken ebeleri de unutulmadı. Ebe maaşları 2016 yılında %5lik bir artış göstermiş ve 3 bin TL üzerine çıkmıştır. Bugün birçok insanın olmak istediği ebelik maalesef çok kolay bir meslek değildir.

Ebe maaşları da işin kolay olmadığı gibi bazı ebelere az gelmektedir. Özellikle devlet bünyesinde çalışan ebeler 2017 yılı itibari ile ortalama olarak 3.300 TL maaş almaktadırlar. Yeni yapılan zamlarla bu rakamların buralara çıkması bazılarını sevindirse de bazıları için yetersiz kalmıştır. Temmuz ayında da yapılacak zam ile ebe maaşlarının 3.400 TL seviyelerine çıkması beklenmektedir.


Sponsor Bağlantı

Ebe maaşları 2017 de Ocak ve Temmuz aylarında zam almasının yanında aynı zamanda birde diğer tüm çalışanlar gibi evlilik ve çocuk masrafları içinde devletten yardım almaktadırlar. Özellikle çocuk sayısı fazla olan kişiler daha fazla kesintiye uğramadan maaşlarını alabiliyorlar.

Ebe maaşları 2017 yılında başka zam alacak mı ya da diğer yıllarda ne kadar zamlar yapılacak merak ediyorsanız, internet sitemizi takip edebilir ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Sadece ebeler değil, sağlık personelinin tamamı ve diğer mesleklerle ilgili de bilgi almak isterseniz internet sitemizi takipte kalabilirsiniz.

İnternet sitemiz ebe maaşları gibi 2015 de birçok mesleğin maaşlarını takip etmektedir. 2016 senesinin maaşları ve zamları hakkında da bilgi almak isterseniz internet sitemizi takibe devam edebilirsiniz.

Ebe Cv Örnekleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status