Eczacıbaşı Staj Başvurusu

Eczacıbaşı Staj Başvurusu

HAKKINDA

Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942’de temelleri atılan Eczacıbaşı Topluluğu, sanayi alanındaki ilk girişimini, 1952’de İstanbul’da kurulan Türkiye’nin ilk modern ilaç fabrikası ile gerçekleştirdi.


Sponsor Bağlantı

Eczacıbaşı bugün, temel olarak yapı ürünleri, sağlık, tüketim ürünleri alanında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak çalışan bir sanayi kuruluşları topluluğudur. Topluluk yapısında, bu temel sektörler dışında finans, bilgi teknolojileri, kaynak teknolojileri, madencilik ve gayrimenkul geliştirme alanında etkinlik gösteren kuruluşlar da yer alıyor.

Topluluk, dünyanın tek çatı altında toplanmış en büyük seramik sağlık gereçleri fabrikalarından birine sahip bulunuyor. Temizlik kağıtları pazarında ise Türkiye’de liderliği elinde tutuyor.

Topluluğun sermayesi halka açık kuruluşlarını EİS Eczacıbaşı İlaç, Sınai ve Finansal Yatırımlar San. ve Tic. A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. oluşturuyor.

Eczacıbaşı, dördü yabancı ortaklı olmak üzere toplam 41 kuruluşu, 12.115 çalışanı ve 2013 sonu itibariyle 6,7 milyar TL cirosu ile Türkiye’nin önde gelen sanayi toplulukları arasında yer alıyor.

Staj Olanakları

Kariyer Test Sürüşü Programı

Üniversiteliler, iş bulma ve gelecek endişesi ile bunalmış durumdalar. İş hayatına atılmak, onlar için yepyeni bir yol.Çıkacakları bu yolda bir yol haritasına ihtiyaçları var. Eczacıbaşı seni yola çıkarıyor! Bu yol için ihtiyacın olan haritayı senin için hazırlıyor. Bu yolculukta nasıl ilerlemen gerktiğini tecrübe etmen için seni “Kariyer Test Sürüşüne çağırıyor .

Eczacıbaşı Topluluğu, işe alım odaklı staj programı Kariyer Test Sürüşü (KTS) kapsamında her sene 50 stajyer (pilot) almayı planlıyor. Kariyer Test Sürüşü Pilotları, Eczacıbaşı Topluluğu kuruluşlarında yaz döneminde en az 2 ay tam zamanlı staj yapıyor. Staj dönemini başarıyla tamamlayan KTS pilotları, grup başkanları, genel müdürler ve ilgili fonksiyon yöneticileri ve İK yöneticilerinin bir araya geldiği toplantıda projelerini sunma fırsatı elde ediyorlar. Stajı başarıyla tamamlayanlar “öncelikli değerlendirilecekler” havuzuna aktarılıyor ve mezuniyetleri öncesinde işe yerleştirilmeleri hedefleniyor.

Eczacıbaşı Staj Başvurusu ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ