Elektrik Elektronik Mühendisliği CV Örnegi

Elektrik Elektronik Mühendisliği CV Örnegi

Sevgili Elektrik Elektronik Mühendisi Arkadaşlar,

CV hazırlamak, başvuru yapacağınız işe göre değişiklik göstermelidir. Hobilerinizden çok, hangi sertifikalara sahip olduğunuzla ilgilenecek iş yerleri olduğunu da unutmayınız.


Sponsor Bağlantı

Aşağıdaki linkte iş başvurularınız için  sizler  için hazırlanmış profesyonel cv örnegini indirip kendinize göre düzenleyebilirsiniz.  Diplomanızı,  eğitim sertifikalarınızı ve diğer belgelerinizden bir dosya oluşturun, orijinalleri bir dosyada elinizin altında  bulunsun .  Bir yere başvuracağınız zaman  bunlardan renkli olarak  fotokopi çekin ya da taratıp yeni bir dosya oluşturun. Mavi  bir  plastik dosyaya   başta CV daha sonra da eğitim sertifikalarınızı arkalı önlü olacak şekilde şeffaf dosyalara koyup  iş müracaatı yapacağınız yere verin. Diger cv örneklerimizede buradan ulaşabilirsiniz.

MESLEĞİN GEREKTİRDİĞİ ÖZELLİKLER

Elektrik- Elektronik mühendisi olmak için sorumluluk bilincine, sayısal özellikle fizik alanına ilgili olması, analitik düşünme yeteneğine sahip,planlanma tasarım gücü kuvvetli, grup çalışmasına ayak uıydurabilecek, ileriyi görebilmeli,koşulları değerlendirmeli,risk alabilmeli ve dikkatli olmalıdır.

Elektrik Elektronik Mühendisleri hakkında yazmış oldugumuz makaleyede buradan gözatabilirsiniz

İyi Şanslar..


elektrik_elektronik_cv_ornegi-1

İndir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ