Enka İnşaat İş Başvurusu

Enka İnşaat İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Türkiye’de lider bir inşaat firması olan ve birçok kişinin tercih ettiği Enka İnşaat firması da diğer firmalar gibi 2015 hedefleri arasında büyüme bazlı çalışmaktadır. Alımlarını bu bilinç ile yapacak olan firma kesinlikle daha fazla kişiyi işe almak için çabalayacaktır. Fakat alımlarını büyük bir titizlik ile yapıyor olması işe girecek olanların işini biraz da olsa zorlaştırmaktadır. Bu sebepten dolayı sizlerde titiz bir şekilde başvuruda bulunmalı ve işinizi buna göre yapmalısınız.

Enka İnşaat personel eleman alımı iş ilanları 2015 de neredeyse tüm zamanlarda yapılacaktır. Bu sebeple bu ilanları takip etmek ve haklarında bilgi almak her zaman doğru bir iş olacaktır. Özellikle Türkiye’nin birçok ilinde alım yapmakta olan firmamız, ilerleyen zamanlarda daha çok alım yapacaktır.


Sponsor Bağlantı

Enka İnşaat personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılı içerisinde farklı pozisyonlar içinde yapılacaktır. Bu nedenle bu pozisyonlar ne olacağını şimdiden sizlere söyleyemiyoruz ancak; şuanda verilmiş olan ilanlardan bir kaçını sizlerle paylaşabiliriz. Ocak ayından bu yana yani 2015 yılı içerisinde hangi ilanlar verilmiş isterseniz beraber bakalım:

– Mimar,
– İnşaat Mühendisi,
– Planlama Mühendisi,
– Elektrik Mühendisi,
– Proje Kontrol Mühendisi.

Enka İnşaat personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bu şekilde olacak olup, daha birçok pozisyon için ilanlar verilecektir. Bu ilanların hepsini görmek ve daha fazlası için haberdar olmak isterseniz, internet sitemizi takip edebilirsiniz.

Enka İnşaat personel eleman alımı iş ilanlarının devamını görmek ve yukarıda yer alan pozisyonların detaylarını öğrenmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/enka-insaat-ve-sanayi-a-s-is-ilanlari-c5750-p30633/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status