Erdemir Staj Başvurusu

Erdemir Staj Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

ERDEMİR Grubu, toplam varlıklar açısından Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşudur.

Grubumuzun ana şirketi Kdz. Ereğli’de bulunan ve Türkiye’nin en büyük yassı çelik üreticisi Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş.‘dir. İştiraklerimiz, İskenderun’da bulunan uzun mamul üreten ve yanı sıra yassıya dönüşüm yatırımları tamamlanmak üzere olan İSDEMİR, Sivas ve Malatya’da maden sahaları bulunanERDEMİR Maden, Romanya’da silisli çelik tesisi ERDEMİR Romanya, demir çelik yatırımcılarına yatırım ve mühendislik yönetimi hizmeti veren ERENCO ile soğuk ürün kesme ve dilme hizmeti veren ERDEMİR Çelik Servis Merkezi’dir.

Grubumuz Türkiye ve Romanya’daki sanayi tesisleri ve Türkiye demir cevheri rezervlerinin %80‘ine sahip maden sahaları ile demir çelik sektörünün önemli oyuncularındandır.


Sponsor Bağlantı

Grubumuzun biri Ereğli diğeri İskenderun tesislerinde olmak üzere 2 limanı bulunmaktadır.

Ülkemiz çelik sektörünün en yüksek bütçeli yatırımlarının gerçekleştiği şirketler her zaman ERDEMİR Grubu şirketleri olmuştur.

ERDEMİR, entegre yassı çelik üreticisi olarak sanayimizin gelişmesine hizmet ederken, BIST’in de lokomotif hisseleri arasında yer almaktadır.

Grubumuzun 27 Şubat 2006 tarihinde ülkemizin en büyük gruplarından OYAK bünyesine katılması kurum tarihimizin en önemli kilometre taşıdır. Bu gelişme sonrasında, tek ekonomik birim ve tek çatı prensibi ile ERDEMİR Grubu’nun ayrı işletmelerindeki ortak fonksiyonların bir merkezden yönetimi sektördeki pozisyonunu daha da güçlendirmiştir.

Staj Olanakları

ERDEMİR’in staj hizmeti vermesinin amacı; üniversite ve yüksekokullarda öğrenim gören öğrencilerin, bireysel gelişimlerine uygulama boyutuyla katkı sağlayarak, onları geleceğe hazırlamaktır. Staj süresince işletme ortamında, bilgi ve tecrübenizi geliştirecek, en önemlisi ERDEMİR gibi bir organizasyonda çalışmanın zevkini tatma şansına sahip olacaksınız.

ERDEMİR Staj Başvurusu ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status