Eroglu Holding Staj Başvurusu

Eroglu Holding Staj Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Hakkında

Eroğlu Holding’in tekstil ile başlayan, 30 yıllık ticari geçmişine dayalı bilgi ve deneyimi üzerine kurulu Eroğlu Gayrımenkul Geliştirme ve Yatırım; “Geleceği Birlikte İnşa Edelim” sloganı ile konut, ofis, lojistik ve otel dahil olmak üzere alışveriş merkezi ve ticari gayrimenkul alanlarında faaliyet göstermektedir.


Sponsor Bağlantı

Eroğlu Gayrımenkul Geliştirme ve Yatırım olarak; bugüne kadar Sarıyer, Beylikdüzü, Ümraniye, Merter, Kâğıthane, Florya, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Seyrantepe, Tekirdağ, Antalya ve Bursa’da projeler geliştirdik. Önümüzdeki 2 yıl içinde tamamlamayı hedeflediğimiz projelerin toplam büyüklüğü 2 milyon metrekareye ulaşmaktadır.

2008’de açılan ve Hollandalı Corio tarafından satın alınan Tekira AVM’nin iş geliştirme ve inşaat süreçlerini yönettik; 2009’da Ümraniye Akkom Ofis Park projesini, 2010’da ise Oksizen Konakları projesini hayata geçirdik. 2012’de İstanbul Lounge ve İstanbul Lounge 2 ile Ofishane ve Erasta Antalya projelerini, 2013’te ise Platform Merter ve Florya Ekşinar projelerini teslim ettik. 2014’te ise Bursa Harmony Towers, Florya Ofis Park, Erasta Fethiye AVM ve Esenyurt Logistic Center projelerinin teslimini gerçekleştirdik. İstanbul’da Yenimoda Evleri devam eden projelerimizdendir.

Türkiye’nin en büyük ve en prestijli projelerinden biri olan Skyland İstanbul Karma Projesi, Eroğlu Holding’in aynı zamanda en değer yaratan projelerindendir. İnşaatı hızla devam eden Skyland İstanbul projesinde Rezidans ve Ofis Kulelerinin ardından Teras Evler de satışa çıkmıştır. Başarılarla dolu tekstil geçmişimizin yanında inşaat ve gayrimenkul alanında gerçekleştirdiğimiz yatırımlarımız da bu başarıya başka bir boyutta katılıyor. Eroğlu Holding olarak yeni projeler geliştirmeye ve hedeflerimize emin adımlarla devam etmekteyiz.

Misyon

EROĞLU, toplumda öne çıkan gayrimenkul ihtiyaçlarını, doğru projelerle, kurum ve toplum açısından kârlı yatırımlara dönüştürmeyi, yatırıma uygun bir arazi üzerinde en iyi kullanım modelini geliştirip, en ileri inşaat teknolojilerini kullanarak eksiksiz proje yönetimi ile estetik ve fonksiyonel açıdan iz bırakacak gayrimenkul projelerini oluşturmayı misyon edinmiştir.

Vizyon

EROĞLU; 5 yıl içersinde gayrimenkul sektöründe ilk 5 Türk firması arasında yer almayı vizyon olarak benimsemiştir. Vizyonumuzu ve misyonumuzu gerçekleştirebilmek amacıyla aşağıdaki ilkeleri politikamız olarak benimsedik.

ENTEGRE SİSTEM POLİTİKAMIZ

Müşteri Memnuniyeti: Müşterilerimizin, resmi kuruluşların ve toplumun memnuniyeti tüm faaliyetlerimizin odak noktasıdır. Taahhütlerimizi en yüksek kalitede, hedef bütçe içerisinde ve zamanında tamamlayıp teslim ederiz.

Sürekli İyileştirme: Süreçlerimizi performans göstergeleri ile takip eder, uygunsuzluklar daha oluşmadan sistemimizi sürekli iyileştirmeye çalışırız. Sektördeki teknolojik yenilikleri ve olanakları yakından takip ederek kullandığımız malzeme ve imalat tekniklerini sürekli geliştiririz.

Kanunlara ve Mevzuatlara Uyum: Tüm faaliyetlerimizi T.C. yasaları ve hukuk kuralları çerçevesinde, yönetmelikler, düzenlemeler ve şartnamelere uygun olarak yürütürüz.

Yüksek Nitelikli Çalışanlar: Verdiğimiz tüm hizmetlerde konusuna hâkim, bilgili, işini seven, yaptıkları her işten sorumluluk ve gurur duyan nitelikli ve kişisel çatışmalardan arınmış, hedeflere odaklı istekli bir takım olarak çalışırız. Taşeronlarımızın gelişimi için de katkı sağlayarak onları eğitmeyi ve aynı prensipler doğrultusunda hareket etmeyi sağlarız.

İnsan Sağlığını Korumak: Projelerde ve hizmet sürecimizde insan sağlığı ve güvenliğini olumsuz etkileyebilecek tüm riskleri azaltmayı, çalışanları ve toplumu bilinçlendirmeyi asli işimizin ayrılmaz bir parçası olarak kabul ederiz.

Çevreyi Korumak: Tüm projelerimizde çevrenin en az oranda etkilenmesi ve kirlenmenin asgari oranda tutulmasını sağlamak amacıyla doğal kaynakları optimum seviyede kullanırız. Olumsuz çevre etkilerini ve atıklarımızı azaltmak için proaktif yaklaşım sergileriz

Staj Olanakları

Holding ve Grup Şirketlerinin uyum içinde, etkin, rekabetçi bir yapıya erişmeleri ve sürekli gelişim içinde olmaları için, onlarla birlikte çalışarak Holding birikim ve gücünün seferber edilmesi için gerekli İnsan Kaynakları Politikalarını oluşturarak yürütmek en temel İnsan Kaynakları yaklaşımımızdır.

Eğitiminize devam ederken birde bakmışsınız üniversite yılları geçmiş ve kendinizi iş hayatının içinde buluvermişsiniz.

Bu yılları iyi değerlendirmek, hayatınıza bir yön vermek ve ne istediğinizi bilerek iş hayatına giriş yapmak istiyorsanız Ata Grubunda sizi bekleyen fırsatlara buradan ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan online ilanlarımıza staj başvurusunda bulunabilir veya özgeçmişinizi oluşturarak belli dönemlerde stajyer alımı yaptığımız bölümlerimizde değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Ata Holding Staj Başvurusu ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status