ETİ Personel Eleman Alımı

ETİ Personel Eleman Alımı


LÜTFEN OYLAYIN

ETİ Personel Eleman Alımı

Türkiye’nin sevilen markaları arasında yer alan ETİ, her zaman olduğu gibi 2015de de alımlarına devam edecek. Yeni alımlar yapacak olan büyük firma, birçok kişiye ekmek kapısı olmaya devam ediyor. Özellikle ETİ’nin rakibinin fazla olması sebebi ile hatasız ve mükemmel bir şekilde iş çıkartıyor olması gerekmektedir. Bu sebepten dolayı da alacağı elemanların kaliteli ve kalifiye olmasına son derece fazla özen göstermektedir. Eğer sizlerde bu büyük firmada çalışmak ve kariyer yapmak istiyorsanız, ilanlarını inceleyebilirsiniz.


Sponsor Bağlantı

ETİ personel eleman alımı iş ilanları 2015 de birçok il için verilmiş olup, en çok Eskişehir ili için verilmiştir. Fabrikası Eskişehir’de bulunan ETİ en çok bu ilde alım yapacaktır. Bu il haricinde İstanbul ve diğer iller içinde ilan veren firma, alımlarını profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirmektedir.

ETİ personel eleman alımı iş ilanları 2015 de aşağıda verdiğimiz pozisyonlar için verimiştir.

– Süreç Mühendisi,
– Tesisat Teknisyeni,
– Kumlama Teknisyeni,
– Bakım Mühendisi,
– Satış Sistem ve İş Çözümleri Geliştirme Mühendisi,
– Talaşlı Üretim Vardiya Sorumlusu.

ETİ personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bu pozisyonlarla yapılacak olup, bu pozisyonların haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Bu ilanların güncelliğini kontrol etmek için internet sitemizi günlük kullanabilirsiniz. Yukarıda yer alan ilanların detaylarını öğrenmek ve diğer ilanlara bakarak hepsine başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/eti-sirketler-grubu-is-ilanlari-c2539-p16905/
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status