Ferroli İş Başvurusu

Ferroli İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Ferroli firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Ferroli yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Ferroli iş ilanları mevcuttur.

1955 yılında Mr. Dante Ferroli tarafından İtalya’nın Verona şehrinde kurulan Ferroli Grubu, bugün 55 yılı aşkın tecrübesi ile Avrupa’da ısıtma ve iklimlendirme sektörünün liderlerinden biri konumuna gelmiş bulunmaktadır.


Sponsor Bağlantı

Endüstriyel ürünlerden ev kullanımına yönelik ürünlere, ısıtma ve havalandırmadan hidromasaja kadar geniş bir yelpazede üretim yapan Ferroli Grubu, İtalya’daki fabrikalarının yanı sıra Fransa, İspanya, Almanya, Polonya ve Çin’de geniş çaplı üretim tesislerine sahiptir. Grubun halihazırda farklı ülkelerde yer alan 12 adet üretim ve 19 adet satış firması bulunmakta ve tüm dünyaya ihracat yapmaktadır.

Yeni fabrikamızın Aralık 2007’de faaliyete geçmesi ile Türk tüketicisi üstün Ferroli teknolojisine ve kalitesine sahip ilk yerli rradyatör ve kombilerle tanışmış olacaktır. Düzce üretim tesislerimizde yılda 150.000 Kombi ve Düzce Fabrikası’nın 2009 yılında tam kapasite çalışmaya başlamasıyla birlikte 500.000 mtül’lük üretimin Türkiye’de yapılması ve bunun % 75’inin başta çevre ülkeler ve diğer Ferroli Grup firmalarına ihracı hedeflenmektedir. Düzce’yi Ferroli’nin dünyadaki üretim üslerinden biri haline getiren fabrikada üretilen ürünler başta İtalya, İngiltere, Almanya, İspanya, Fransa, Romanya, Ukrayna, Polonya, Bosna Hersek, Makedonya, Hollanda olmak üzere birçok ülkeye ihraç edilmektedir.
 Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status