Finansbank Staj Başvurusu

Finansbank Staj Başvurusu

HAKKINDA

Türkiye’nin genç ve dinamik bankası Finansbank, 26 Ekim 1987 tarihinde faaliyete geçti. Kısa bir sürede büyük bir hızla büyüyen Finansbank, 2012 yıl sonu itibariyle 582 şubesi ve 12 bini aşkın çalışanıyla müşterilerine yenilikçi bankacılık hizmetlerini başarıyla sunmaya devam ediyor.

25 yılda yazılan bir başarı hikayesi


Sponsor Bağlantı

Finansbank, üstün hizmet anlayışı, yenilikçi ve proaktif yaklaşımı ile yaptığı çalışmalar ile 2004 yılında, bankacılık sektörü için çok kısa denebilecek bir sürede aktif büyüklük sıralamasında özel bankalar arasında 5. sıraya yükseldi.

Kazanmış olduğu başarılar ulusal arenada ve uluslararası piyasalarca da sürekli tescil edildi. Finansbank’ın, 2004 yılında, 200 milyon dolar tutarındaki sermaye benzeri krediyi alan ilk Türk bankası olması yurtdışı piyasalar tarafından kendisine duyulan güvenin bir göstergesi oldu.

Uluslararası piyasalardaki itibarı her yıl artarak devam eden Finansbank 2005 yılında 500 milyon dolar tutarında, 7 yıl vadeli, yurtdışından banka müşterilerine gelen havale akımlarına dayalı seküritizasyon kredisi alarak Türkiye’de gerçekleştirilen en yüksek tutarlı sigortasız seküritizasyon kredisine imza atmış oldu.

Management Trainee

  • Management Trainee programının amacı bankamızın stratejik Genel Müdürlük birimlerine yönetici yetiştirmektir.
  • Bankamız Management Trainee toplu alımı senede bir kez yapılır.

Finans Up

  • Finans Up, kariyer yolcuğunu üniversite yıllarında planlamak isteyen, hedefi olan gençler için oluşturulmuş bir kariyer kulübüdür.
  • Finans Up üyeleri bir akademik yıl boyunca farklı platformlarda ve konularda eğitimler alır, kendi networklerini oluşturma şansına kavuşur, günlük yaşamlarında kolaylık sağlayacak avantajlardan yararlanırlar.
  • Rekabetin olmadığı bir kariyer hayatı düşünülemez. Finans Up üyeleri de kendilerine verilen süreçleri başarıyla tamamlamakla sorumludur. Akademik yılın sonunda en başarılı olan Finans Up üyesi büyük ödüle ulaşır.
  • Finans Up, üyelerini 5 ayrı platformda geleceğe ve mesleğine hazırlar.

FinansUP hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Staj Olanakları

Bankanın sunduğu kapsamlı staj programları ile öğrencilere sektörü ve kurumu yakından tanıma, sektör ve meslek seçiminde yardımcı olma fırsatı sunar.

Finansbank Staj Başvurusu ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Bankacı maaşları ve Bankacı cv örneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ