Garanti Factoring İş İlanları

Garanti Factoring İş İlanları


LÜTFEN OYLAYIN

Garanti Factoring insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Garanti Bankası iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz. Veya Garanti Bankası staj başvurusu yapabilirsiniz

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.


Sponsor Bağlantı

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Müşteri ve Muhabir İlişkileri Yetkilisi/Yönetmeni, Pazarlama Yetkilisi/Yönetmeni, Portföy Yetkilisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Kurum içinde stratejik bir role sahip olan İnsan Kaynakları Birimi’nin vizyonu; Garanti Factoring’in vizyonu doğrultusunda başarı ve verimlilik odaklı, sürekli gelişime açık, herkesin kendi işinin lideri olduğu, ölçülebilir performans kriterleriyle başarının ödüllendirildiği, mutlu çalışanlara sahip bir kurum olmaktır.

Tüm çalışanlarımızın; teknik, mesleki ve kişisel yetkinliklerini geliştireceği eğitimler aldığı Garanti Factoring’de objektif ve şeffaf kriterlerle belirlenmiş kariyer yolları vardır. Garanti Factoring, başarıya giden yolda eğitime verdiği önemin yanı sıra çalışanlarına her türlü sosyal olanağı sağlamayı da ilke edinmiştir.

Garanti Factoring Hakkında

Garanti Faktoring, 4 Eylül 1990 tarihinde endüstriyel ve ticari şirketlere faktoring hizmeti sunmak amacıyla, Aktif Finans Faktoring Hizmetleri A.Ş. adı ile kurulmuş, 27 Mart 2002 tarihinde yapılan 2001 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı kararı uyarınca ticari ünvanı Garanti Faktoring Hizmetleri A.Ş. olarak değiştirilerek, “Garanti” çatısı altında hizmet vermeye başlamıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ