General Electric Staj Başvurusu

General Electric Staj Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

General Electric , sağlık, enerji üretimi, havacılık, aydınlatma ve ulaşım sektörlerinde kamu ve özel sektörlere teknoloji çözümleri sunarak 66 yıldır Türkiye ile birlikte çalışıyor. GE, 1948’de Koç Grubu ile aydınlatma ürünleri üretimi konusunda kurduğu ortak girişim ile Türkiye’de üretime yatırım yapan ilk yabancı şirkettir.

GE, geçtiğimiz yıllarda Türkiye’nin birçok büyüme alanında uzun vadeli ortaklıklar kurdu. Bugün, GE’nin Türkiye’de 800’den fazla çalışanı ile dört ofis ve tesisi bulunuyor.


Sponsor Bağlantı

GE, Türkiye’ye yatırım yapmaya kararlıdır ve ülke hedeflerine ulaşma yolunda ilerlerken büyümesine katkıda bulunmaya devam edecek.

GE, en önemli konular üzerinde çalışır. En iyi insan kaynağı ve teknolojileriyle, en zorlu sorunların üstesinden gelir. Enerji, sağlık, ulaşım ve finans alanlarında çözümler üretir. İnşa eder, güç verir, taşır ve iyileştirir. Hayal etmekle yetinmez, gerçekleştirir. GE çalışır.

Staj Olanakları

GEnius Programı

GE’de yetenekli kişilerin erken keşfedilmesi büyük önem taşır. Yetenekli gençleri hem iyi bir kariyer gelişim fırsatı sunmak, hem de onları şirkete erken dahil edip yetiştirilmesi için çalışır.

GE’de üniversite programlarına devam ederken 12 haftadan uzun bir süre çalışmak isteyen dört yıllık üniversite öğrencilerine sağladıkları müşterek eğitimin yanı sıra nitelikli adaylara tam zamanlı staj imkânları da sunuyor.

 

GE Türkiye geçtiğimiz yıl ülkemizde “GEnius” adlı yeni bir Staj Projesi hayata geçirdi. Bu program çerçevesinde GE ailesinin parçası olmak için istekli ve bunun için heyecan duyan yetenekli üniversite öğrencilerini arıyor. Bu program ile gençler, üniversite 3. ya da 4. sınıfta işe girip minimum altı aylık uzun dönem staj programıyla aralarına katılıyorlar. Bu süre içerisinde hem GE gibi uluslararası bir şirketi tanıma, hem de şirketteki üst düzey yöneticilerle tanışıp birlikte çalışma imkanı buluyorlar. Sorumluluk alarak, güvenli bir ortamda gerektiğinde hata yaparak ve bunlardan öğrenerek gerçek bir iş deneyimi kazanma fırsatı yakalıyorlar. Sürecin minimum altı aylık olması da bu programı onlar açısından gerçek bir deneyime dönüştürüyor.

GEnius Programı ile yetenekli stajyer havuzunu güçlendirerek ve önemli üniversiteler ile işbirliğini bir üst seviyeye taşıyarak daha yapılandırılmış bir stajyer işe alım yaklaşımını benimser

General Electric Staj Başvurusu ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ