Gold Personel Alımı

Gold Personel Alımı


LÜTFEN OYLAYIN

Türkiye’nin teknoloji marketleri bakımdan zengin olmadığını ve sadece belirli firmaların bu konuda başarılı olduğu ülkemizde Gold şirketi de bu başarılı şirketler arasında yer almaktadır. 2015 yılında hızla büyüme hedefleri belirleyen Gold, yeni alımlar yapacaktır. Yapacağı alımlar arasında tecrübeli ve tecrübesiz birçok eleman arayan Gold, birçok il ve ilçede alım yapacaktır. Gebze, Ankara, Gaziantep, Manisa ve Erzurum gibi illerinde içinde olduğu bu alımlar için ilanlar Ocak ayından bu yana verilmektedir.

Gold personel alımı iş ilanları 2015 de toplam kaç kişi ile yapılacak bilemiyoruz ancak; alımlar için şuanda internette yaklaşık olarak 20 açık ilan bulunmaktadır. Bu pozisyonlar üzerinde alımlarını başlatan Gold, daha birçok alım da yapacaktır. İsterseniz hangi pozisyonlar için alım yapacağına birde beraber bakalım.


Sponsor Bağlantı

– Satış Danışmanı,
– Teknik Servis Elemanı,
– Mağaza Müdür Yardımcısı,
– Kasiyer,
– Satış Danışman Yardımcısı.

Gold personel alımı iş ilanları 2015 yılında bu pozisyonlarla ağırlıklı olarak yapılacak olup, daha birçok ilan için alımlar gerçekleştirilecektir. Bu ilanları takip etmek ve güncel Gold iş ilanları hakkında bilgi almak isterseniz, internet sitemizi takip edebilirsiniz. Birçok teknoloji marketini takip eden internet sitemiz Gold hakkında da sizlere düzenli bir şekilde bilgi verecektir. Ayrıca yukarıda yer alan ilanlar hakkında detaylı bilgi almak ve daha fazla ilan görmek isterseniz de aşağıda yer alan link adresimizi kullanabilirsiniz.

Sürekli Güncel İlanlara Ulaşmak için Giriş

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status