Google Staj Başvurusu

Google Staj Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Google’ın amacı, tüm dünyadan bilgileri düzenlemek ve bunları herkes için erişilebilir kılarak kullanışlı hale getirmektir.

Şirketimiz, kısa sayılabilecek bir zaman içinde olağanüstü işler başardı. 1998 yılında kurulduğundan beri Google olarak tüm dünyada milyonlarca kullanıcıya hizmet verecek şekilde büyüdü.


Sponsor Bağlantı

Başından beri, mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sağlamaya odaklandık. İster yeni bir İnternet tarayıcısı ister ana sayfanın görünümüyle ilgili yeni bir düzenleme tasarlıyor olalım, bunların nihai olarak kendi dahili amaçlarımıza veya sistemimize değil, size hizmet etmesini sağlamaya büyük özen gösteririz.

Google’ı Google yapan aslında çalışanlarıdır. Akıllı ve ne istediğini bilen kişileri işe alır, deneyimden çok yeteneğe önem veririz. Google çalışanları şirket için ortak amaçları ve vizyonları paylaşsa da, hizmet verdiğimiz küresel kullanıcı kitlemizi yansıtacak şekilde her kesimden insanı selamlar ve düzinelerce dil konuşuruz. İş saatleri dışında, Google çalışanları bisiklete binmekten arıcılığa, frizbi oynamaktan fokstrota kadar birçok ilgi alanıyla uğraşır.

Doğruluğundan emin olduğumuz on şey

Bu “10 şey”i henüz Google birkaç yaşındayken yazdık. Zaman zaman bu listeye geri dönüyor ve doğruluğunu koruyup korumadığına bakıyoruz. Umarız koruyordur ve siz de her zaman bizden bu listeye bağlı kalmamızı isteyebilirsiniz.

  1. Kullanıcıya odaklan; gerisi kendiliğinden gelir.
  2. En iyisi; tek bir şeyi gerçekten ama gerçekten iyi yapmaktır.
  3. Hızlı, yavaştan iyidir.
  4. Web’de demokrasi işliyor.
  5. Bir cevaba ihtiyaç duymanız için masa başında olmanız gerekmez.
  6. Kötülük etmeden de para kazanabilirsiniz.
  7. Daha keşfedilmeyi bekleyen pek çok bilgi var.
  8. Bilgi ihtiyacı sınır tanımaz.
  9. Takım elbise giymeden de ciddi olabilirsiniz.
  10. Sadece harika olmak yetmez.

Staj Olanakları

Bir stajterden beklenenler; yeni özellikler oluşturmak ve ürünlerin geliştirmesinde yer alması. Stajerler süreç boyunca bazı ekstra rehberlik yardımı da alır. Başlangıç ​​tarihleri ​​esnek olup yıl boyunca sunulmaktadır, ancak tam zamanlı çalışma, en az üç ay taahhüt gerektirir.

Google Staj Başvurusu ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status