Hedef Alliance İş Başvurusu

Hedef Alliance İş Başvurusu

Eczanelerin en çok çalıştıkları ecza depolarından birisi olan Hedef Alliance, sadece Türkiye değil Mısır ve Cezayir gibi ülkelerde de etkin bir şekilde faaliyet göstermektedir. Yaklaşık olarak 11 bin çalışanı ile geniş bir hizmet vermekte olan Hedef Alliance, 2015 yılı için büyüme hedefleri koymuştur. Daha fazla kişiyi işe almak ve daha fazla kişiye istihdam sağlamak adına yeni ilanlarını internete çoktan verdi. Sizlerde bu ilanlara bakabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Hedef Alliance personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında birçok zaman yapılacaktır. Ecza deposu sürekli personel eleman çıkartan ve işe alan bir kuruluştur. Çok sık bir şekilde çalışanlarının yıpranması nedeni ile zaman zaman yeni kişilere ihtiyaç duyup ilanlar verebiliyor. Bu nedenle Hedef Alliance ilanlarını da takip etmek çok doğru bir iş olacaktır. Üstelik Türkiye’nin birçok yerinde hizmet verdikleri için sizlerinde iş bulması mümkün olabilir.


Sponsor Bağlantı

Hedef Alliance personel eleman alımı iş ilanları 2015 hangi pozisyonlar için yapılacaktır, isterseniz en çok tercih edilenlere beraber bakalım. İşte Hedef Alliance 2015 yılında iş ilanlarından bazıları:

– Telefonla Satış Görevlisi,
– Tahsilat Görevlisi,
– Satış Görevlisi,
– Denetçi,
– Muhasebe Uzman / Uzman Yardımcısı,
– Genel Başvuru / Engelli Kadrosu,
– İnsan Kaynakları Uzmanı/Uzman Yardımcısı.

Hedef Alliance personel eleman alımı iş ilanları 2015 içinde genellikle bu pozisyonlar için yapılacak olup, daha birçok pozisyon için ilanlar verilmiştir ve verilmeye de devam edilmektedir. İnternet sitemiz, Hedef Alliance personel eleman alımı iş ilanları hakkında bilgi toplamaya devam etmekte ve yeni ilanlar açıldığında sizlere bildirmektedir. Bu nedenle internet sitemizi takip etmeye devam edebilisiniz.

Ayrıca Hedef Alliance personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında başka hangi pozisyonlarda olacak ve yukarıda verdiğimiz ilanlarhakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/hedef-alliance-holding-is-ilanlari-c1485-p5317/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ