Horoz Lojistik İş Başvurusu

Horoz Lojistik İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Horoz Lojistik firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Horoz Lojistik yapacak olduğu personel alımıhaberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Horoz Lojistik iş ilanları mevcuttur.

Seçme ve Yerleştirme Süreci 


Sponsor Bağlantı

Kurum kültürümüze uyum sağlayarak katma değer yaratacak adaylara ulaşabilmek için; kariyer portallerini, yazılı basın ilanlarını ve kurum içi duyuruları, onaylı danışmanlık firmaları ve İŞKUR desteğini alıyoruz. Dileyen herkes bu pozisyonlara başvurmakta serbesttir.

Amacımız, her yıl başında yapılan bütçe çalışmaları doğrultusunda belirlenen boş kadrolara söz konusu iş ve pozisyonlar için gerekli olan bilgi, beceri, nitelik ve yetkinliklere sahip adayları bünyemize katmaktır.

 

İşe alım esnasında ve kurum içinde, çalışanlar arasında dil, din, ırk, cinsiyet, fiziksel engel gibi nedenlerle ayrımcılık yapılması kabul edilemez.

Başvuruda bulunan uygun adaylarla ilk görüşme insan kaynakları işe alım ekibi veya bölgelerde ilgili bölge yöneticisi tarafından gerçekleştirilir. İlgili pozisyonun tanımlanan nitelik ve yetkinliklerine göre kişilik envanteri, yabancı dil sınavı ve yetkinlik bazlı mülakat yapılır. Uygun bulunan adaylar devam görüşmeleri için ilgili bölüm yöneticilerine yönlendirilir.

Tüm seçme ve yerleştirme süreçlerinden uygunluk onayı alan adaya İnsan Kaynakları tarafından iş teklifi yapılır.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                     Şehir
Satış Yönetmeni          Ankara
Engelli Personel           İstanbul(Asya),
Yazılım Destek Şefi     İstanbul(Asya),
Lojistik Merkezi Şefi   İstanbul
Operasyon Uzmanı     İstanbul(Avr.)
Yazılım Uzmanı           İstanbul(Avr.)
Genel Başvuru             ** Tüm Türkiye
Satış Yönetmeni          Gaziantep
Sistem Destek Uzmanı İstanbul(Avr.)
Hukuk İşleri Uzmanı  İstanbul(Avr.)

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status