IBM Staj Başvurusu

IBM Staj Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

HAKKINDA

IBM Türk, Türkiye’nin en önde gelen bilgi teknolojisi, yazılım ve hizmetleri şirketidir.Biz, her sektörden müşterilerimize ihtiyaçlarına uygun teknoloji çözümleri sunuyoruz. Böylece değişen dünya ve piyasa koşullarında başarılı olmalarına yardımcı oluyoruz.


Sponsor Bağlantı

IBM, Türkiye’de bilişim sektörünün gelişmesinde eşsiz bir rol oynuyor. Birinci nesil bilişim uzmanlarının çoğu IBM’de yetişti. Türkiye’nin ilk bilgisayarları hep IBM markası taşıdı. Bankacılık ve kamu kurumları başta olmak üzere, birçok sektörden müşterilerimiz, IBM ile birlikte çalışarak Türkiye’ye yenilikler getirdiler. Türkiye’de geliştirilip, dünya çapında kullanıma sunulan ürünler sunuldu. IBM’in Türkiye’deki 70 yılı aşan tarihinde öne çıkan bazı dönüm noktalarını sizlerle paylaşıyoruz.

Merhaba,

IBM Türk olarak hedefimiz, IT sektörünün katma değerli bir sektör olarak büyümesine katkıda bulunmak ve onu bir endüstri haline getirip büyütmek. Bunun için de, üniversite öğrencilerinin bugünün teknoloji ve çözümlerinin beklediği becerilerle yetişmeleri konusunda, bilgi birikimlerini ve becerilerini artırabilecekleri, projelerde aktif rol alıp deneyim kazanacakları birçok aktivite, program düzenliyoruz. Seminerler, çalıştaylar, misafir öğretim görevliliği, proje danışmanlığı, kariyer danışmanlığı, IBM ‘de uzun dönemli ve kısa dönemli stajlar, bunlardan birkaçı… Düzenlediğimiz yarışmalarla da ilgili aktivitelerimiz ögrencilere beceri geliştirmek ve kendi bünyemizde yetenekli gençlere yer vermek üzere yön gösteriyor, olanak sağlıyoruz.
Akademisyenlerimizin de araştırmalarında IBM’in küresel bilgi havuzundan yararlanmalarını sağlayacak projeler, programlar yapıyoruz. Bu tür etkinliklerle sürekli olarak iletişim halinde olduğumuz akademisyenler ve genç yeteneklerle yaptığımız çalışmalar, 21. yüzyılın tasarlayan, üreten ve yöneten iş gücüne katkı sağlamaktadır. Bu çalışmalar sonrasında oluşan beceriler IBM Türk’ün potansiyel işgücünü de oluşturuyor ve bu süreklilik kazanıyor.
Teknolojiye yön veren bir şirket olan IBM’in Üniversite İlişkileri dünyasına hoş geldiniz diyor ve sizi IBM Üniversite İlişkileri’ni keşfe davet ediyorum.
Jale Akyel
IBM Türk Üniversite İlişkileri Lideri

Staj Olanakları

IBM bünyesinde üniversite 3. veya 4. sınıf öğrencilerine yönelik yaz stajları için başvurular başladı. Bu yıl da başvurular geçen sene olduğu gibi sadece web üzerinden kabul ediliyor.

IBM Staj Başvurusu ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status