İgdaş Mülakat Soruları

İgdaş Mülakat Soruları


LÜTFEN OYLAYIN

İGDAŞ Hakkında:

Şirketimiz çalışanları 4857 sayılı İş Kanunu, 6356 sayılı Sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi Kanunu ve 5510 sayılı Sosyal Güvenlik Kanunu hükümlerine tabidir. Çalışanlarımızın çoğunluğu İşletme Toplu İş Sözleşmesine tabi olup yönetici personelimiz kapsamdışı statüdedir.


Sponsor Bağlantı

İGDAŞ’ ta eleman seçme ve yerleştirme sürecinin temel amacı, Kurumun bütün hizmetlerinin en etkin şekilde yürütülmesi için, teknik, sosyal ve ekonomik gelişmeler çerçevesinde, verimlilik ve karlılık ilkelerine uygun olarak ve maliyet bilinci içinde şirketin gelecekteki insan kaynağı ihtiyacının belirlenmesidir.

Adaylar, İGDAŞ web sayfasında yer alan online İş Başvuru Formunu doldurmak suretiyle iş başvurusunda bulunurlar. İş Başvuru Formları’nda standardı sağlamak ve adayların kurum için önem arz eden bilgilerin eksiksiz biçimde doldurmasını sağlamak için e-posta yolu ve CV göndermek suretiyle yapılan başvurular kabul edilmemektedir. Personel ihtiyacı doğması halinde başvuruda bulunanlar arasından seçilecek uygun nitelikli adaylar sınava davet edilir. Personel seçimi, yazılı ve/veya sözlü sınav/mülakat yöntemiyle yapılır. Sınav yönteminin ve sınav komisyonunun belirlenmesinde Genel Müdürlük yetkilidir.
İGDAŞ, çalışanlarının üstün performans düzeyine ulaşmalarını sağlamak için eğitim ve geliştirme faaliyetleri düzenlemektedir. İGDAŞ, bu faaliyetleri düzenlerken kurum faaliyetlerinin gerçekleşmesinde insan kaynağının rolünü önemsemektedir

İgdaş Mülakat Aşamaları

Mülakatları genelde aracı firmalar aracılığı ile gerçekleştiren firma son aşamada kendi insan kaynaklarını devreye sokmaktadır. İgdaş mülakatları genel anlamda uzun bir süreçtir. Şirket yöneticilerinin ajandasına uygun bir şekilde hareket edildiği için süreci göze almanız gereklidir.

Aracı firma ile yapılan mülakat ardından online sınav, yabancı dil mülakatı ve son olarak yüz yüze görüşmeler firmada bulunan yönetici ile bölüm amirlerinin dahil olduğu bir kadro ile yapılıyor.

Soru cevap yönteminden daha çok grup ve vaka analizleri yapabilmeniz açısından toplu mülakatlar gerçekleştiriliyor. Grup mülakatını geçmeniz durumunda yöneticiler ile birebir görüşme imkanına kavuşuyorsunuz. İgsaş için sistem ekip işi olmaktan geçiyor bu nedenle toplulukla hareket etmeniz oldukça önemli. Bunun yanı sıra İngilizceniz konuşacak ve yazacak seviyede olmak zorunda. Ortalamanın üstünde bir İngilizce gerekebilir.

Güncel igdaş iş ilanları hakkında bilgi almak isterseniz internet sitemizden haber alabilirsiniz. İnternet sitemiz güncel ilanları sürekli yayınlamaktadır. Bu ilanları internet sitemizden takip edebileceğiniz gibi aynı zamanda aşağıda yer alan link adresi üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

İGDAŞ iş başvurusu İçin Aşağıdaki Baglantıyı Kullanabilirsiniz..

http://www.igdas.com.tr/BasvuruFormu?id=249
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. TUĞBA MUTLU dedi ki:

    merabalar kendimi tanıtmam gerekirse adım tuğba mutlu 1994 doğumluyum istanbul gaziosmanpaşada yaşıyorum ve işe ihtiyacım var yardım ederseniz sevinirim iyi günler diliyorum

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status