Kadooğlu İş Başvurusu

Kadooğlu İş Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Kadooğlu şirketler grubu akaryakıtta lider olabilmek adına çok çalışmakta ve birçok reklam kampanyası yürütmektedir. Sadece çalışması ile büyüyemeyeceğini bilenKadooğlu 2015 yılında birçok kişiyi de işe almak ve daha da açılarak büyümek istemektedir. Bu sebepten dolayı 2015 yılında sizlerinde burada iş bulabileceğinizi söyleyebiliriz. Hangi pozisyonlarda ve kaç kişi ile alım yapacaklarını ise şu şekilde açıklayabiliriz.

Kadooğlu personel eleman alımı ilanları 2015 de en çok Gaziantep’te alım yapacak olup, İstanbul ve Ankara illerinde de alımlarına devam edecektir. Şuanda 11 pozisyon için alım yapacak olan Kadooğlu şirketler grubu ilerleyen zamanlarda daha fazla kişiyi işe almak içinde ilanlar verecektir. Kadooğlu Group ve Kadooğlu Holding için alımlarını yapacak olan şirketin şuanda açık pozisyonları ise şu şekildedir:


Sponsor Bağlantı

– Kazan Operatörü,
– Bakım Onarım Müdürü,
– Üretim Planlama Mühendisi,
– Güvenlik Görevlisi,
– İç Denetim Sorumlusu,
– Anadolu Bölgeler Müdürü,
– İşletme Mühendisi,
– Dış Ticaret Operasyon Elemanı,
– Muhasebe Elemanı,
– Yağ Rafine Ustası.

Kadooğlu personel eleman alımı iş ilanları 2015 de ağırlıklı olarak bunlardan oluşacak olup, ilerleyen zamanlarda daha birçok ilan verilecektir. Bu sebepten dolayı da bu ilanları takip etmek ve haklarında bilgi sahibi olmak sizler içinde önemli olacaktır. Birçok şirket hakkında bilgi toplayan internet sitemiz,Kadooğlu personel eleman alımı hakkında da bilgi toplamaktadır. Sitemizi takip ederek bu bilgilere kolayca ulaşabilir, şuan ki ilanlar hakkında da bilgi toplamak için aşağıdaki link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/kadooglu-yag-san-ve-tic-a-s-is-ilanlari-c8608-p33486/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status