Kanada Göçmenlik Başvurusu

Kanada Göçmenlik Başvurusu


LÜTFEN OYLAYIN

Eşsiz güzellikleri, güçlü ekonomisi, sakin ve huzurlu yaşam tarzı ile Kanada her zaman ilgi çekici bir ülke olma özelliği taşımaktadır. Bu nedenle Kanada Göçmenlik başvurusu için her yıl dünyanın birçok köşesinden binlerce insan başvuru da bulunmakta ve bu güzel ülkeye yerleşmenin hayalini kurmaktadırlar.

Kanada göçmenlik konusunda uzman danışmanlık hizmeti sunan Yeni Bir Hayat firması kurucusu Şevki Akaydın Kanada’ya göçmenlik başvurusu yapmak için belirli kriterlerin sağlanması gerektiğini belirtiyor. Aynı şekilde farklı göçmenlik programlarının da bulunduğunu, bu nedenle kişilerin mutlaka güvenilir ve bu alanda uzman olan bir danışmanlık firması ile iletişimde olmalarının önemli olduğunu belirtiyor.


Sponsor Bağlantı

Kanada’ya göçmen olarak gitmek isteyen adaylar için uygun olabilecek bu programlardan birincisi Kanada’da eğitim gören ve belirli bir iş tecrübesi kazanan kişiler için düzenlemiş olan Kanada Tecrübesi Göçmenlik Programı. Bu programa başvurmak için öncelikle adayların Kanada’da dil eğitimi veya farklı bir eğitim programı ile belirli bir süre geçirmeleri gerekiyor. Kanada öğrencilere part time çalışma imkanı sunan bir ülke, bu nedenle öğrencilik süresince çalışarak, kişinin giderlerinin bir kısmını sağlaması da mümkün. Kanada yurtdışı dil kursları sunan ülkeler içinde aynı zaman da en kaliteli ve ekonomik programlara sahip olan bir ülke de. Dil eğitimi programı sonrasında ise en bir yıllık bir sertifika veya mesleki eğitim programına devam ediliyor. Bu programın sonrasında ise Kanada size tam zamanlı çalışma izni veriyor. Bu çalışma izninin süresi ise Kanada’da geçirilen öğrencilik süresi ile aynı. Tam zamanlı çalışma izninin aldıktan sonra ise göçmenlik başvurusu yapmak oldukça kolay oluyor. Zira Kanada’da bir yıl çalışan herkes yukarıda bahsedilen Kanada Tecrübesi Göçmenlik Programı’na başvurabiliyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. ahmet dedi ki:

    iş başvurusu nasıl yaparım mesleyim ahcı türk kafe restoranlarda çalışmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz tel 053597689
    3

  2. ahmet dedi ki:

    iş başvurusu nasıl yaparım mesleyim ahcı türk kafe restoranlarda çalışmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz tel 05359768997

BİR YORUM YAZ